Jestli jste si toho ještě nevšimli, tak právě teď je absolutně ideální čas na to, začít podnikat. Lidi utrácejí, byznys kvete. Toho jsem se rozhodla využít a dala jsem výpověď v práci. Pronajala si prostory, ke kterých svůj podnikatelský záměr uskutečním. O co jde vám bohužel neřeknu, ale ani to není důležité. Důležitá je jiná věc, a to, že jsem prostory našla. Chtělo to něco v centru města, ale ne zas úplně na náměstí, aby tam nebyl příliš vysoký nájem. Přesto, že byly prostory v dobrém stavu, jedna věc byla potřeba vyřešit. Byly to okna a výloha. Na nich byla totiž nalepená reklama z bývalé provozovny. Abych si tam mohla nalepit svou a nebo ne.

cena za perfektně umytá okna umyté okna v výškách různé druhy oken, umytí

To jsem se ještě nerozhodla…

To jsem se ještě nerozhodla, potřebovala jsem prvně tu původní odstranit. Na internetu jsem našla firmu mytí oken, která čistí okna a výlohy. Jde o firmu s více než 20 letou tradicí. Poskytuje mytí oken a výloh jak ve veřejných institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Důležité pro mě bylo, že kromě samotného mytí a leštění oken poskytují také odstraňování reklam z oken a mytí velmi znečištěných oken. Říkala jsem si, že takoví profesionálové nebudou mít s mou malou výlohou žádný problém. A taky, že neměli. Vyčistit a zbavit sklo reklamy pro ně nebyl vůbec problém. Od začátku šlo vidět, že práce zaměstnanců A SERVISU LIPKA, s. r. o. je profesionální. Zaměstnanci přesně věděli co dělat. Práce byla tudíž opravdu rychlá a bezproblémová. Na odstranění reklamy z mojí výlohy použili korundové žiletky.

Čistá střešní okna Úklidová firma na okna Jak na složitá dělená okna

Ty mají asi 10 cm dlouhou plochu…

Ty mají asi 10 cm dlouhou plochu. Ty prý právě díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu. Naopak ji očistí od zatvrdlých nečistot a zbytků lepidla. Poté, co byla reklama odstraněna přišlo na řadu klasické mytí a leštění oken. Po odstranění zatvrdlých nečistot okno důkladně umyli čistým rozmývákem a následně ho nechali před leštěním proschnout. Poté co bylo okno suché ho vyleštili pouze bavlněnou plenou. Trochu jsem se divila, že zaměstnanci A SERVISU nepoužili žádná leštidla, ale prý právě to zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Musím říct, že výsledek je super. S prací zaměstnanců A SERVISU jsem velice spokojená a myslím, že v případě nějakého dalšího problému se na ně určitě obrátím. Jde vidět, že ví co dělají a ceny taky nemají úplně špatné. Domluva proběhla rychle a bezproblémově.Mytí oken, čištění fasád ve výškách

Práce taky. Teď už jenom doufám, že stejně bezproblémově půjde i můj byznys. A všechny vás ráda uvidím na otevření mého tajného snu. O tom vás budu samozřejmě informovat. To, abyste věděli, kdy a kde.

Jak vyleštit okno beze šmouhUmývání oken ve vile