Nedávno sa u nás doma urobila pleseň, ktoré som sa snažila zbaviť. Ale veľa úspechov som nemala. Takže som si sadla k internetu a hľadala nejakú upratovaciu firmu. Keď som narazila na A SERVIS LIPKA, s.r.o., ako sa zbaviť plesní, bola som zaujatá. Na diskusných fórach ju všetci hrozne vychvaľovali. Tak som navštívila ich stránky a začala som si načítavať o tejto problematike.

Problémy s plesňou

Na nich uvádzali, že na zateplených fasádach a na severných stranách múrov je výskyt plesní, baktérií, húb a kvasiniek najčastejší. Plesne sa veľakrát tvoria aj z vnútorných strán zateplených domov. Pre riešenie problému, ako sa týchto nežiaducich nečistôt zbaviť, je revolučný náter LSG. Náter proti plesniam, ktorý napadnuté múry tohto problému efektívne zbaví. A pretože som už nemala čo stratiť, pretože som na to vyskúšala naozaj všetko možné, rozhodla som sa ich kontaktovať. Aj keď ich cena nebola práve nízka.

Efektívne riešenie

Ale som rada, že som sa do toho rozhodla investovať. Odviedli totiž naozaj vynikajúcu prácu. Od tej doby, čo tu boli, s plesňou nemám najmenšie problémy. Vďačím za to hlavne ich protiplesňovému náteru LSG. Ten budem odporúčať každému, kto sa ma spýta, či nepoznám niečo dobré na odstránenie plesne. Ten náter funguje na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu.

Koniec starostí

Aj veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov. Vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Laicky povedané, pleseň na ním ošetrenom povrchov nemá ako prežiť. Preto všetkým službu „Čistenie plesní Topolčany“ od tejto firmy odporúčam. Je to ten najlepší spôsob, ako si prestať lámať hlavu s plesňou.