V novembri sme otvorili novo zrekonštruovanú pizzériu v Bratislave. Nachádza sa na pomerne dobrej adrese, takmer v centre mesta. A napriek tomu cena týchto priestorov nebola prehnane vysoká. Malo to jednoduchý dôvod. Vnútro nevyzeral zrovna pekne. Predtým to síce bývala tiež nejaká reštaurácia, ale od tej doby už uplynulo veľa času. Bolo potrebné veľa zásahov. Interiér tak prešiel rozsiahlou modernizáciou a zmena sa nezaobišla bez stavebných úprav a novej maľby.

Pomoc odborníkov

Po týchto činnostiach bolo potrebné vykonať odborné upratovanie. Jednak sa nám samotným do toho príliš nechcelo, no najmä bolo nutné upratovanie vykonať poriadne. A keď sme videli tú spúšť, bolo nám jasné, že to bude potrebovať zásah profesionálov. Oslovili sme niekoľko upratovacích firiem v Bratislave a okolí. Nakoniec sme vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.Bratislava okná, čistenie. Tá má dlhoročné skúsenosti, silné zázemie a kvalitne preškolených zamestnancov. A treba konštatovať, že sme dobre urobili.

Všestranné služby

Firma nám zabezpečila strojové čistenie podlahy vrátane jej navoskovania. Bolo to neuveriteľné, ako krásne naraz vyzerala. Tiež kompletne umyla všetky okná a presklenné plochy. Z okien bolo nutné strhnúť ochrannú fóliu po maľovaní. S tým si zamestnanci A SERVISu hravo poradili a pomocou špeciálnej žiletky odstránili polepy aj zvyšky lepidla. Následne umyli okná, vrátane rámov a parapetov. Na záver sklenené plochy vyleštili suchou bavlnenou plienkou. Okná bola krásne čisté a lesklé. Týmto chceme za celý tím pizzerie poďakovať firme A SERVIS LIPKA za skvele odvedenú prácu. Bez Vašej pomoci by sme pravdepodobne nestihli otvoriť našu prevádzkareň v daný termín.

Budúca spolupráca

Po tejto viac než dobré skúsenosti sme sa rozhodli, že služieb a servisu budeme využívať pravidelne. Raz za čas je totiž dobré vykonať generálne upratovanie a poriadne vygruntovať. Do budúcnosti tak plánujeme, že je zavoláme opäť na naše podlahy. Najmä tie v kuchyni dostávajú poriadne zabrať. A samozrejme aj na umytie okien. Pretože nie je nad posedenie v príjemnej reštaurácii, kde nič nebráni výhľadu z okna.