O WPC terasách ste pravdepodobne počuli už aj vy. Ak nie, ide o terasy vyrobené z drevoplastu, čo nasvedčuje už aj samotný názov „WPC“, teda „woodplastic“. Ide o mimoriadne obľúbené terasy mnohých slovenských rodín, a to hneď z viacerých dôvodov.

Aké výhody poskytujú terasové dosky WPC?

Pri výrobe drevoplastu je použitá špeciálna technológia, ktorá zaisťuje extrémne dlhú životnosť, a to v súvislosti s minimálnou údržbou, čo možno považovať za obrovské plus. V porovnaní s prírodným drevom sa drevoplast vyznačuje tvarovou a rozmerovou stálosťou, čo znamená, že sa ani po niekoľkých rokoch nekrúti. Terasové dosky WPC nepraskajú, dokonale odolávajú vlhkosti i rôznym vonkajším klimatickým podmienkam. Ak sa rozhodnete pre WPC terasu, nemusíte mať obavy z plesní, húb či napadnutia materiálu hmyzom. Farebná stálosť a životnosť materiálu až zhruba tridsať rokov sú ďalšie výhody, ktoré si okamžite zamilujete aj vy.

Ekologická terasa od renomovanej spoločnosti

Vedeli ste, že drevoplast je maximálne ekologický materiál, ktorý sa čoraz viac používa na konštrukciu terás, ale tiež plotov? Bezúdržbovosť je jedna z najväčších predností WPC terás, keďže nemusíte myslieť na ochranné nátery ako napríklad v prípade prírodného dreva, ktoré si vyžaduje pravidelnú a dôkladnú starostlivosť počas celého roka.

Vybrať si môžete povrch terasových dosiek WPC, a to buď hladký povrch, ktorý je jemne zbrúsený za účelom dosiahnutia najväčšej odolnosti povrchu proti poškrabaniu alebo drážkovaný povrch, ktorý má jemné drážky vyhotovené špeciálnou úpravou, pričom sú obe strany protišmykové.

Renomovaná spoločnosť AYYA SALMET s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu poskytuje terasové dosky WPC, WPC ploty, laminátové podlahy a vinylové podlahy za bezkonkurenčné ceny! Ak je pre vás kvalita na prvom mieste, dajte prednosť overenému predajcovi s pozitívnymi referenciami od mnohých spokojných zákazníkov.