Kto z nás by nemiloval pohodlie, však? Stlačiť jedno tlačidlo na diaľkovom ovládači a vonkajšia brána sa sama otvorí. Nezáleží na tom, aké je počasie – mraz, dážď či tma. Vy môžete jednoducho ostať sedieť v teple svojho auta a v bezpečí otvoriť vonkajšiu bránu, a to za pomoci ovládača, magnetického kľúča, prípadne rádiového ovládača, ktorý má dosah až sto metrov. Ako si vybrať vhodnú vonkajšiu bránu? Čo by ste si mali všímať pri výbere? Je výber dodávateľa naozaj kľúčový alebo sa mu venuje príliš vysoká pozornosť? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi radami a uvidíte, že váš výber rozhodne neoľutujete.

Ako fungujú vonkajšie brány?

Pred kúpou vonkajšej brány je dôležité uvedomiť si, že brána môže byť tvorená jedným alebo dvomi krídlami, pričom sa otvárajú väčšinou smerom na pozemok. Pohyb krídla je zabezpečený pohonnou jednotkou, čiže sa nemusíte obávať, že by ste s krídlom museli manipulovať ručne. Súčasťou brány je taktiež anténa, výstražný maják, vonkajšie a vnútorné fotobunky, stojan infrazávory a kľúčový prepínač. Dôležité je siahnuť po vysokokvalitnom materiály, ktorý je zárukou vysokej životnosti.

Výberu dodávateľa venujte dostatok pozornosti!

Niet pochýb o tom, že spoľahlivý dodávateľ s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu je zárukou vysokokvalitných produktov s bezkonkurenčnou životnosťou. Firma Baneko pôsobí na trhu už od roku 1993 a dnes sa môže pochváliť tisíckami spokojných klientov. Široká ponuka vysokokvalitného sortimentu – garážové i vonkajšie brány, cenová ponuka s konečnou sumou, riešenia na mieru, špičkové poradenstvo, výber farebného odtieňa bez príplatku, ale i bezpečná prevádzka pohonov sú len niektoré dôvody, prečo dať prednosť overenému dodávateľovi tradíciou. Neváhajte a kontaktujte tím firmy Baneko a splňte si svoj sen o vonkajšej bráne, ktorá bude tvoriť s vašim domom jeden nádherný celok.