Vlastním kozmetický salón v Bratislave, ktorý som si priala odjakživa. Najskôr som „obsluhovala“ klientky doma, ale začalo to byť dosť náročné, a tak som urobila definitívnu bodku za domácim salónom. Ono vždy, keď sa pracuje priamo doma, tak je ťažké si koľkokrát opravdu uvedomiť, že už by mal človek končiť a venovať sa aj vlastnej rodine a stále nepracovať. Nejhorší bol ten prechod z domácého prostredia do salónu, ale zvládlo sa to postupom času. čistenie kobercov Bánská Bystrica

lacné čistenie kobercovnajlacnejšie čistenie kobercovľahké čistenie kobercov

Nejskôr som musela…

Nejskôr som musela úplne zariadiť salón a až potom som mohla začať  klientky  tam presúvať. Samozrejmosťou vybavenia salónu je aj koberec, který je tam úplným základom. Tím, že mám vďaka Bohu tak veľa  klientiek, tak sa koberec postupne zošlapáva a špiní. Pretože na  vyčištěnie koberca nestačí len bežné domáce čistenie, tak som nútená, hlavne kvôli zošlapaným vlasom na koberci, využiť profesionálnú upratovaciu firmu.

Na internete som začala pozerať ponuky firem na čistenie kobercov v Brne. Porovnávala som služby s cenami a bola som prekvapená, koľko firiem vlastne na to existuje. Prečítala som si aj recenzie, ktoré u jednotlivých firiem boli, a divila som sa, že aj cez spústu negatívných recenzií tá firma stále funguje a ponúka stále tie rovnaké služby. Aspoň ale ďalší potencionálný zákazník vie, že sa tej určitej firmy má vyvarovať. Nakoniec som natrafila na strojovú metódu čistenia kobercov, která je podľa recenzií opravdu účinná. Rozhodla som sa teda pre firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čistenie kobercov Bánská Bystrica, ktorá strojovú metódu čistenia kobercov ponúka.

rýchle čistenie kobercovhĺbkové čistenie kobercovdezinfekčné čistenie kobercov

Na centrále som si dohovorila…

Na centrále som si dohovorila termín čistenia na víkend, pretože to sa počas  prevádzky v salóne jednoducho robiť nedá. Počas víkendu dorazili pracovníci firmy a vysvetlili mi, ako to bude prebiehať. Nejskôr  naniesli chémiu, ktorá pôsobí dezinfekčne a viaže na seba všetku nečistotu, alergény, roztoče a baktérie. Toto je dôležité hlavne v prostredí, kde se strieda spústa ľudí. Musela sa nechať nejakú dobu pôsobit, aby efekt čistenia a dezinfekcie bol ten správny.

Po uplynutí doby pôsobenia chémie, začali kartáčovať koberec veľkým kotúčovým strojom s vysokým šampónovacím kartáčom s  ktorým sú schopní vykartáčovať aj koberec s vysokým vlasom. Prechádzali ním po celej ploche koberca, na ktorém vznikala pena s naviazanou špinou. Ako som ich tak pozorovala, tak to brali opravdu poctivo z miesta do miesta. Potom pustili vysoko účinný turbo vysávač, ktorým odsávali všetku penu s naviazanou špinou.

Nemohla som uveriť, že ten koberec sa až takým spôsobem  zmenil a vypadal opäť tak skvele, ba možno aj lepšie než vtedy predtým. Na omak bol takmer suchý a vlasy se na ňom opäť napriamily a farba ožila. No prosto paráda. Týmto by som chcela firme A SERVIS LIPKA s.r.o. veľakrát  poďakovať za ich perfektne odvedenú prácu a ich služby určite rada odoporučím ďalej. čistenie kobercov Bánská Bystrica

strojové čistenie kobercovcena čistenie kobercovkde nechať vyčistiť koberec