Pred nedávnom sme sa s rodinou sťahovali do nového domu. V dome dlhšiu dobu nikto nebýval a nikto sa o neho nestaral. Bolo potrebné urobiť pár opráv a znovu vymaľovať. Všetky práce sme si nechali vykonať firmou pred tým, než sme sa nasťahovali. S opravami sme boli spokojní a s maľovaním relatívne tiež. Okná Košice, umývanie

umývanie zimných záhrad   umývanie výkladov   umývanie presklenných stien

Len keby si maliari dali trošku viac záležať…

Len keby si maliari dali trošku viac záležať. Bolo poznať, že si sa záverečným upratovaním nerobili hlavu. Na veľkej časti okien a rámov zostali zaschnuté zvyšky farby. To zrovna nebola práca, do ktorej by som sa hrnul. Rozhodli sme sa aj túto starosť prenechať firme. V práci nám umývanie okien zaisťuje A SERVIS LIPKA, s.r.o., Okná Košice , umývanie. Obrátili sme sa teda na nich.

Telefonicky som im vysvetlil náš problém, mieru znečistenia okien a ich počet. Vytvorili mi predbežnú kalkuláciu ceny, s ktorou som bol spokojný, takže už zostávalo dohovoriť len termín. Okien máme veľa, vedel som, že sa to nestihne za chvíľku. Cez týždeň chodím z práce neskoro, našťastie pre firmu nebol problém pustiť sa do prác cez víkend.

umývanie lodžiíumývanie okien cena za m2cena umývanie okien

Zamestnanci A SERVISU, Okná Košice , umývanie…

Zamestnanci A SERVISU prišli aj s potrebným zariadením. Niektoré horšie dostupné okná bolo lepšie čistiť z vonku, preto so sebou mali horolezecké vybavenie, s ktorým sa hravo zvládli dostať všade, kam potrebovali. Okná, rámy aj parapety starostlivo vyčistili, umyli skla saponátom, zotreli do sucha a leštili bavlnenou plienkou. Nakoniec sa okná krásne leskli ako nové.

S prácou boli hotoví veľmi rýchlo. Kto vie, ako dlho by to trvalo ma. Bol som rád, že som čistenie mohol prenechať pravým odborníkom, ktorí mi ušetrili veľa času a námahy. Okná Košice , umývanie

cenník umývanie okienvýškové prácevýškové umývanie okien