Čo s oknami, keď sa Vám na ne neustále práši alebo sa na nich usadzuje peľ. Nie je lepšie zatiahnuť žalúzie a na tie špinavé okná sa nepozerať? Niekedy by som to tak najradšej urobila. Príde mi totiž, že naše okná sú špinavé skoro stále. Či ich umývam, alebo nie. Už jeden deň po umytí sú rovnako špinavé ako boli. Asi niečo robím zle. Začala som teda na internete hľadať, ako správne umývať okná a čo robím zle. Miesto poriadnych rád som ale našla firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Čistenie vo výškách, ktorá by túto prácu mohla urobiť za mňa. A keby som si priplatila za nano impregnáciu, nemusím zaručene okná umývať ešte veľmi dlho.

výškové umývanie okien    ako vyleštiť okná    ako vyleštiť okná bez šmúh

Ja som bola pre…

Ja som bola pre. Teda …po chvíli premýšľania som bola pre. Najprv som mala v úmysle firmu vyskúšať len na umývanie okien. Plán som teda začala realizovať. Pracovníci dorazili a pustili sa do práce. Ako blesk. Žiadne zdržiavanie, žiadne zbytočné prestoje. Všetko mali presne rozdelené a vedeli, čo má kto na práci. A viete čo? Ja celý čas leštím okná pomocou rôznych leštiacich prípravkov, oni to robili nasucho. Okná jednoducho leštili nasucho. A vyzeralo to, že presne vedia, čo robia. Okná boli úplne bez šmúh. Vraj je tento spôsob leštenia najefektívnejší, pretože sa na sklo tak ľahko nechytajú čiastočky nečistôt. Okná preto zostanú dlhšie čisté. To ma prekvapilo. Čistenie vo výškách

ako na umývanie okien   čím umyť okná   prípravky na umývanie okien

O nano impregnácii okien síce uvažujem stále…

O nano impregnácii okien síce uvažujem stále, ale zatiaľ som sa rozhodla leštiť okná po vzore firmy A SERVIS a uvidím, či ich budem musieť aj tak umývať tak často.

Kontakt na firmu A SERVIS si ale iste zapamätám. Tuším, že sa bude ešte hodiť. Čistenie vo výškách

ako odstrániť polepy z okienumývanie zimných záhradumývanie výkladov