Rodičia dostali k 55. výročiu svadby zahraničný zájazd, zložila sa celá rodina a starkých sme vyslali do zahraničia. Ale to nebol jediný darček po návrate ich čakalo ešte jedno prekvapenie. S rodinou sme sa dohodli, že po návrate rodičia ešte prekvapíme čistým kobercom a umytými oknami. Okná by som mohla umyť, ale keď už chcem od firmy A SERVIS LIPKA s.r.o., Umývanie vo výškách, vyčistiť koberce, necháme umyť i okná.

umývanie okien firma

Od kolegov v práci som získala kontakt, na túto spoločnosť, ktorá v našom podniku už roky čistí koberce a umýva okná.

Rodičia odišli…

Rodičia odišli a dorazila partia zo spoločnosti A SERVIS a po vyložení umývacej a čistiacej kozmetiky Floorwash a silného kotúčové stroje Maxiclean sa pustili do práce. Najprv okná v celom byte. Rámy a parapety boli umyté. Začala práca na skle okien. Veľmi dôkladne umyli okná a potom čistou vodou. Po chvíľke keď sklo obschlo, sa pracovník pustil do samotného leštenia suchou plienkou, žiadne leštidlá, vôbec žiadne. Pracujú totiž bez leštidiel a to z jednoduchého dôvodu, používané leštidlá zanechávajú šmuhy a priťahujú prach. Preto tak dôkladné umývanie okien bolo, lebo mamička leštidla doteraz používala.

strešné okná umývanie

 

Okná sa leskli…

Okná sa leskli a ďalšie na rad prišlo čistenie koberca. Kotúčové stroje aplikovali silnú čistiacu kozmetiku, doslova, zašliapanú nečistotu, ktorá za tie roky prenikla hlboko do štruktúry koberca. Na vykefovanú nečistotu, alergény a roztoče, nastúpil ďalší stroj, vysávač SOTECO NEVADA 640, ktorý silou troch motorov, vysal všetku túto nečistotu a vlhkosť z koberca. Práca bola dokončená a my už len čakali na návrat rodičov. Spoločnosti ďakujeme za perfektný výsledok ich práce.