Naša kaviareň je hneď pri ceste, kde denne prejde pomerne veľa áut. Takže je jasné, že okná sú stále špinavé. Síce sme to pravidelne umývali, ale aj tak to nebola žiadna sláva. Bolo mi jasné, že bude potrebné investovať do nejakej impregnácie, pretože tá sizyfovská práca už vážne nikoho nebavila. Tak sme na internete hľadali niekoho, kto by ju ponúkal za rozumnú cenu a boli na ňu aj nejaké dobré recenzie. Až sme cca po hodine hľadania narazili na upratovaciu spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové umývanie okien.

umývanie a leštenie okien firma

Ohlasy…

Ohlasy mali vážne skvelé, tak sme na nič nečakali a zavolali sme im. Dohodli sme sa s nimi na termíne a už len čakali, až prídu. V dohodnutý deň prišli dvaja zamestnanci a pustili sa do toho. A keď sme videli výsledok ich práce, hovorili sme si, prečo sme ich neobjednali už skôr a morili sa s tým. Výklad a okná našej kaviarne sa krásne lesknú a aj keď na ne zasvieti slnko, nevidíte na nich prakticky ani smietku prachu. Ďalej potom na ne dali GLS impregnáciu vonkajších skiel, ktorú sme chceli, a musím povedať, že je to fakt bomba. Ak sa teraz na oknách usadí nejaká tá špina, stačí ju spláchnuť prúdom vody.

Prístup firmy bol veľmi profesionálny, nebol s nimi žiadny problém, a všetko podriadili mojim časovým možnostiam a požiadavkám. Zamestnanci boli ochotní a okná vyčistili naozaj skvele. Týmto môžem všetkým A SERVIS a ich službu umývanie okien Bratislava len a len odporučiť, pretože verím, že s nimi budete spokojní vo všetkých ohľadoch. Len sa neľakajte ceny, môže vyzerať, že je drahšie, ale verte mi, v porovnaní s kvalitou je to prakticky bagateľ.