Ťažko sa mi to priznáva, ale v poslednej dobe som dosť zanedbávala upratovanie domu. Mala som veľa pracovných povinností a musela som niekde získať čas na ich realizáciu. Najjednoduchšie pre mňa bolo vypustiť upratovanie. Tiež to potom podľa toho u mňa vyzeralo, len som si hovorila, hlavne, nech sa nikto nestaví na návštevu, pretože by nás asi oboch ranila mŕtvica. Mňa z hanby a návštevníka z úľaku. – Čistenie podláh Bratislava

Vyzeralo to u mňa už naozaj strašne, nezametala som, neutierala prach na poličkách som nechávala žiť svojím životom. Jedného dňa som už toho ale mala dosť a pustila som sa do dôkladného upratovania. Išlo mi to napodiv rýchlo, kým som sa neprepracovala k podlahe. A tu som narazila. Podlaha za dobu, kedy som sa o ňu nestarala, poriadne zišla a predovšetkým v kuchyni bola samá škvrna. Vôbec mi to nešlo umyť.

Keď som sa pustila…

Keď som sa pustila do ručného drhnutia, robila som jeden kúsoček niekoľko minút a rovnako nebol posun nijako zásadný. Bola som na seba nahnevaná, že som si svojou pohodlnosťou zničila podlahu. Rozmýšľala som čo s tým a nakoniec som na internete našla možnosť strojového čistenia podláh. Hovorila som si, že to je asi moja jediná šanca. Profesionálne čistenie by mohlo zabrať.

Prečítala som si niekoľko hodnotenie a dospela k názoru, že by mi mohol vyhovovať A SERVIS LIPKA, s.r.o.Čistenie podláh Bratislava. Firma na čistenie použila značkovú chémiu a kotúčový stroj. Stroj kefoval podlahu miestečko za miestočkom, kým nebola podlaha zase čistá a nevyzerala ako predtým. Teraz to vyzeralo tak jednoducho, keď sa do toho pustili rotačné kefy.

Bolo mi však jasné, že ja by som sa tomuto čistenie s mojím lacným saponátom a obyčajným handrou v ruke nemohla vyrovnať. Som rada, že to A SERVIS zvládol tak parádne. Keby som mala zase krízu s upratovaním, určite sa na túto firmu znova obrátim.