S priateľom sme si renovovali byt po jeho babičke. Nemali sme našetrených veľa peňazí, ale pretože sme si väčšinu prác zvládli urobiť sami a pomáhala nám rodina, podarilo sa nám si bytík pekne zútulniť. Na čo sme však financie vynaložiť museli, bola podlaha, o ktorú už dlho nebolo postarané, bola teda zanesená, nečistoty v nej boli zašliapané tak, že som ich nedokázala vyčistiť ani niekoľkohodinovým drhnutím. – Strojové čistenie podláh

Nevedeli sme si predstaviť, že by sme museli platiť novú podlahu. Kamarátka mi poradila, nech najskôr skúsime nechať podlahu vyčistiť upratovaciu firmou. Veľmi sa mi do toho nechcelo, hovorila som si, že by to mohli byť len vyhodené peniaze. Priateľ ale nie je taký pesimista ako ja a začal si vyhľadávať recenzie zákazníkov upratovacích firiem v našom meste. –

Nakoniec…

Nakoniec sme sa teda dohodli a vybrali sme si A SERVIS LIPKA, s.r.o., Strojové čistenie podláh. Priateľ mi povedal, že táto firma čistí podlahy strojovo s rotačnými kefami, tie sa postarajú o hlboko usadené nečistoty. Hovorila som si, že to môžu byť len také reklamné reči a až do príchodu zamestnancov servisu som bola stále skeptická. Ale keď sa pracovníci pustili do práce, musela som uznať, že som o nich pochybovala zbytočne.

Strojové čistenie sa ukázalo perfektne účinným. Neviem, čo pôsobilo viac, či kvalitné chémie, ktoré A SERVIS používa, alebo kotúčový stroj s rotačnými kefami. Pravdepodobne úspech bude v kombinácii oboch. Chémia pôsobila na nečistoty veľmi dobre, naviazala ich na seba a rotačné kefy ich odstránili úplne.

Mali sme s priateľom veľkú radosť, nemuseli sme dávať novú podlahu, stačilo nechať tú starú kvalitne vyčistiť, stálo nás to oveľa menej ako nová podlaha a výsledok je úplne perfektný. Podlaha sa čistotou len leskne. Je to krása.