Budou to asi tři měsíce, co jsem ve své kanceláři řešil problém s plísní. Nechápal jsem, proč se plíseň udělala zrovna u mě a ne u ostatních kolegů, protože naše uklízečky uklízely všude stejně. Nebo si neumím představit, že by odbývaly zrovna mou kancelář. Pokusily se to vyčistit, ale nepodařilo se. Takže jsem hledal nějakou firmu, která by to vyčistila. Přečetl jsem několik recenzí na úklidové firmy a referencí, až jsem narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Protiplísňový nátěr.

Nabízeli službu kompletního odstranění plísně, sanitrů a dalších škodlivin Praha. Tato firma měla opravdu vynikající ohlasy, takže jsem si byla jistý, že to nebude zbytečná investice. Sice nebyli zrovna nelevnější, ale ručilo za ni na internetu tolik lidí, že jsem neměl důvod zkoušet hledat někoho jiného. Koneckonců, já to neplatil, šlo to do nákladů firmy.

Takže jsem…

Takže jsem na nic dál nečekal a kontaktoval je, aby plíseň co nejrychleji zmizela. A jsem rád, že jsem se obrátil právě na ně, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní nejdříve aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Ty jsou pak trvale chráněny proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Potom se nakonec vedení rozhodlo, že dá nátěr i do ostatních místnost, aby se pojistili, že se plíseň už nikde neudělá. Byli jsme spokojení v každém ohledu, tudíž doporučujeme.