Náš tým specialistů asi před měsícem navštívil domácnost, která potřebovala vyčistit koberce, kdy majitelky bytu měly koberec znečištění od oleje, na kterém se smažily sýr. Naštěstí se u toho nepopálily. Ale ta skvrna jim nešla vyčistit, tak se obrátily na nás. Je to pochopitelné, protože olej se z koberce čistí opravdu špatně. Navíc kdyby na to použily hrubší sílu, tak by se mohlo stát, že by si koberce mohly nějak poškodit.

Proto je lepší, že se s pomocí obrátili na nás. A naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Plzeň spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců.

Koberce…

Koberce bezradných majitelek jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberce byly opět v pořádku. Byly s naší prací spokojeni a od té doby jsou našimi pravidelnými zákaznicemi. Protože došli k závěru, že je lepší si nechat koberce jednou za čas vyčistit profesionálně, než si je snažit často čistit svépomocí. Protože tak může dojít k narušení a i poškození struktury koberce. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším. Ale za to patří k těm nejúčinnějším.

Protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Naše služby realizujeme po celé České republice, na Slovensku, v Rakousku i v Německu.