Sušiče rúk sú v dnešnej dobe súčasťou mnohých väčších verejných priestorov, v ktorých sa denne vystrieda veľké množstvo ľudí. Používanie papierových utierok už nie je v móde, nakoľko je to nielen nepraktické, ale už aj nemoderné a neekonomické. Sušiče rúk značky EcoStep sú výnimočným výrobkom na trhu, ktorý vám šetrí spotrebu s každým jedným použitím, čím šetrí vaše finančné náklady na prevádzku až o 90%. Vďaka jeho jednoduchej údržbe nestrácate čas neustálym dopĺňaním papierových utierok do stroja a upratovaním po okolí. Zaujímavosťou sušiča rúk EcoStep je, že má zbernú nádobu, vďaka ktorej voda nekvapká na podlahu a tým vám nerobí zbytočnú prácu a neohrozuje zdravie ľudí, ktorí by sa mohli na klzkej podlahe zraniť.

Sušič rúk EcoStep R1.1

Moderný sušič rúk EcoStep je možné zakúpiť v dvoch variantoch. Prvý s označením R1.1 sa môže pýšiť tým, že má najnižšiu spotrebu na trhu, ktorú doteraz nedosiahol žiadny iný podobný stroj. Používať ho môžete v dvoch rýchlostiach a to pri spotrebe 750 a 1 000 W. Model R1.1 dokáže vysušiť ruky človeka za 10 sekúnd, čo je naozaj pozoruhodný čas. Jeho kvalita je garantovaná 5 ročnou zárukou alebo počtom milión použití, počas ktorých musí výrobok fungovať presne tak, ako má. Súčasťou stroja je aj diaľkové ovládanie, ktorým si jednoducho zobrazíte počet použití a ich čas, kedy máte prehľad o tom, ako často váš sušič ľudia využívajú. Úsporný sušič je zaujímavý aj LED osvetlením, ktoré dotvára zaujímavú atmosféru priestoru a nemusíte vymýšľať žiadne iné osvetlenia. Kedže je sušič vyhotovený v prevedení antivandal môžete sa spoľahnúť, že ho len tak ľahko niekto nepoškodí. Hodí sa preto aj na rizikové miesta, kde sa pohybujú ľudia s problémovým správaním. Treba však pripomenúť jednu dôležitú vec a tou je, že sušič EcoStep ruky nielen osuší, ale dokonca aj dezinfikuje, čo je jeho veľkou pridanou hodnotou. Nemusíte sa tak starať o antibakteriálny prostriedok pre návštevníkov, ale môžete ho mať umiestnený priamo v tomto modernom stroji.

Sušič rúk EcoStep R4

Ak je pre vás model R1.1 priveľký, nahradiť ho môžete modelom R4, ktorý sa označuje za najmenší a najvýkonnejší sušič rúk na trhu. Zaobstarať si ho môžete v dvoch farebných prevedeniach a to v striebornej a tmavosivej. Vaše ruky dokáže osušiť za 10 až 12 sekúnd, pričom spotrebuje o 85% menej energie ako bežné sušiče iných značiek. Taktiež disponuje dlhou zárukou 5 rokov alebo 3 000 hodín používania, kedy jeho spotreba neprekračuje číslo 350 W. Súčasťou tohto modelu je nielen moderný digitálny motor, ale aj hliníkový kryt, LED osvetlenie a prevedenie antivandal, ktoré ho chráni pred agresívnymi ľuďmi. Samozrejmosťou je, že ruky nielen osuší, ale aj dezinfikuje tak isto ako model R1.1. Ak plánujete sušič rúk kupovať, jednoznačne odporúčame jeden z týchto dvoch modelov. Budete spokojný nielen ich výzorom a kvalitou, ale najmä úspornosťou, ktorá na trhu nemá konkurenciu.