Ráda jím v obýváku u televize. Protože když jím sama, tak se mi nikdy nechce sedět samotné u stolu. Ale jednou se mi to nevyplatilo. Měla jsem zrovna rýži s kuřecím masem na pepřové omáčce a povedlo se mi tu misku vyklopit na zem.

A mám v obýváku koberec a ke všemu ještě tmavě modré barvy s chlupatým vlasem. Takže to na něm bylo hodně vidět. Snažila jsem se to jemně vyčistit, ale vůbec to nešlo. A bála jsem se to drhnout větší silou. Protože bych si ten koberec nerada poničila.

Bylo…

Bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu, a k tomuto rozhodnutí mi přitakal i můj kamarád, který mi pomáhal s výběrem. Protože já se přece jenom v těchto věcech vůbec nevyznám. Ale věděli jsme, že nechceme čištění pomocí extrakční metody. Protože to už jednou dříve vyzkoušel on a dopadlo to katastrofou.

Takže jsme náš výběr museli zúžit na ty firmy, které tohle nenabízely. Po hledání jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Ústí nad Labem, diskuse, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění, kterou všichni poměrně hodně vychvalovali. Tak jsme jim zavolali, vysvětlili jim naši situaci a domluvili se s nimi na termínu čištění. Cena byla sice o trochu vyšší, ale neodradilo nás to. Protože na internetu měli opravdu samé výborné reference. Takže jsme měli tak nějak jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.

V domluvený…

V domluvený den přijeli a pustili se do čištění. Pomocí velkého kotoučového stroje kartáčovali koberec tak dlouho, dokud skvrna nezmizela. Bylo taky skvělé, že byste na koberci nepoznali, kde byl čištěný, protože struktura koberce byla na všech místech stejná. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní. Takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout.

Jediné, co by se tedy nemuselo někomu zamlouvat je ta vyšší cena, ale svou práci odvedli perfektně a vše proběhlo v pořádku. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile moje koberce budou opět potřebovat vyčistit, na nikoho jiného se obracet nebudu. Můj kamarád jejich služby už také začal využívat u sebe doma.

Nabízejí své služby po celém území České republiky, takže se nemusíte bát, že pokud nejste zrovna z většího města, že by vaši zakázku nepřijali. Jsou zde pro každého, kdo jejich služby potřebuje. Ani nemusíte čekat dlouho, co jim zavoláte. My nečekali ani týden a přijeli k nám koberec vyčistit. Takže pokud potřebujete čištění koberců, doporučuji tuto firmu. Já s ní byla spokojená ve všech ohledech, nacházím zde profesionalitu v každém směru, kterým se podívám.