V mládí jsem měla potřebu si vše vyřešit sama. Nejlépe levně a vlastní silou. Kolikrát se mi stalo, že jsem si na nějakém problému téměř sedřela kůži z rukou a vylámala zuby, jak jsem soustředěním tiskla čelist a často bez kýženého výsledku.

Nejvíce jsem trpěla u čištění podlah, či spíše koberců. Nesnáším chladno od nohou a proto mám téměř v každé místnosti koberec, většinou takový huňatý s vysokými chlupy. S tím se však pojí problematika čištění, jelikož koberec nikdy nevydrží čistý dlouho. Nejrůznější skvrny od nápojů, potravin jsou samozřejmostí a také usazování prachu a tvorba roztočů, které klasický vysavač samozřejmě nevyčistí, spíše nečistoty zanese ještě hlouběji do koberce.

Vždy…

Vždy jsem tedy jednou za čas vzala vše do vlastních rukou a hodiny se s pomocí kartáče a nejrůznější osvědčených přípravků pokoušela koberce vyčistit. Výsledkem však bylo několika denní větrání a léčba bolavých strhaných rukou. Skvrny dost často byly ještě horší a koberce zanesenější než předtím.

Dnes už tyto problémy neřeším. Poučila jsem se ze svých chyb a namáhavou zbytečnou práci nechávám na odbornících. Už několik let využívám služeb Čištění koberců, se kterými je vše jednoduší a hlavně s kýženým výsledkem. Šetřím tím sobě čas, nervy a ve výsledku i peníze.

A SERVIS…

A SERVIS stačí pouze kontaktovat telefonicky, objednat si jejich služby, sdělit rozměry koberce, který je potřeba vyčistit, dohodnout se na místě a času a dále jen vyčkat dohodnutého termínu. Zaměstnanci A SERVISU jsou vždy profesionálové, se vším si poradí sami a bez nutnosti dohledu. Využívají moderních strojových metod čištění za pomoci kotoučového stroje. Kerý si poradí i s těmi nejhoršími nečistotami.

Koberce jsou po vyčištění jako nové, krásně provoní celé místnosti a není na nich poznat ani zbytek po znečištění. Je tedy hloupost se namáhat a stresovat špatným výsledkem, když se o vše mohou postarat opravdový profesionály jako pracovníci A SERVIS LIPKA, s.r.o.