Zase nám zvoní telefon. A SERVIS LIPKA s.r.o., jak vám můžeme pomoci? Začínáme každý hovor. Tentokrát se na nás obrátila mladá maminka, která potřebovala vyčistit koberec od nejrůznějších skvrn. Smluvili jsme se tedy na termínu, a když jsme přijeli, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a velice emotivního. No, děti asi dojímají každého. Prý se ani nenadáli, a to na co jsme čekali krásných devět měsíců přišlo, tak rychle, že se na to nestihli pořádně připravit a aklimatizovat. Najednou měli doma krásnou malou holčičku jménem Evička. Je to teda pěkný ďáblík, protože neustále křičí.

To jsme si zažili na vlastní kůži, když jsme čistili koberce. Maminka k tomu dodala, že snad jediný okamžik, kdy nepláče je, když spí. Rodiče se proto nemohou pořádně vyspat a jsou roztržití. Asi i díky tomu jejich koberec vypadal jak vypadal. Šlo sice vidět, že se jedná o udržovaný koberec, ten ale v posledních měsících něco zažil. Šlo ale vidět, že mladá maminka a celá rodina hodně dbá na to, aby všechno bylo uklizené a čisté.

To je…

To je jasné, jinak by nás ani nevolala. O domácnost se pečlivě stará a chce ji mít krásně uklizenou. Prý ji to uklidňuje. Obrátili se tedy na naši firmu A SERVIS  Čištění koberců, která se zabývá mnoha druhy úklidů, jako je například odstraňování graffiti nebo plísní, ale také čištění podlah a koberců. Se zákaznicí jsme se tedy dohodli, že hned další den přijedeme a koberec vyčistíme. Zákazníci ocenili, že jsme byli schopní přijet tak rychle a nemuseli čekat několik týdnů.

To je však jenom jedna z výhod naší firmy. Největší výhodou je totiž technologie, kterou k čištění používáme. Jde o metodu strojového čištění kotoučovým strojem. Je totiž velký rozdíl mezi extrakční metodou a metodou čištění pomocí kotoučového stroje. Při použití metody kotoučového strojového čištění je výsledek tak dokonalý, že nejde vůbec poznat, že někdy došlo k nějakým nehodám s jídlem nebo cokoliv jiného.

Jedním…

Jedním z rozdílů použití metody strojového čištění je to, že chemikálie působí do hloubky a nečistí koberec jenom povrchově. Naši zaměstnanci použitím kotoučového stroje kosmetiku pečlivě vpravili do koberce tak, aby mohla účinně působit. Asi 50 kilový stroj využil silných a přitom velmi šetrných rotačních kartáčů a zapracoval tak aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstranila nejen všechny stopy po různých nečistotách.

A že jich tam bylo požehnaně. Kromě toho jsme odstranili i zašlapanou špínu a vlas koberce krásně nadzvedli. Jsme rádi, že jsou naši zákazníci s naší prací spokojení a vždycky se snažíme jednat tak, abychom se za svou práci nemuseli stydět, ba naopak mohli na ni být pyšní. A v případě mladé maminky byla spokojenost víc, než jasná. Konečně má doma zase uklizeno. No aspoň na chvíli.