Jsme úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců, která se specializuje na čištění koberců. Ty dokážeme vyčistit jak na pohled, tak se zbavit „neviditelných“ mikroorganismů, alergenů a roztočů tím, že celý koberec vydezinfikujeme. Tento fakt si chválí zejména maminky, které mají malé děti. Protože ty se na koberci válí celý den. Další velkou skupinou jsou alergici. Pravidelně čistíme koberec například paní, která má tak silné alergie, že při vysávání chytala hrozné záchvaty, neuvěřitelně pšikala a slzely ji oči – to jak se začal vířit prach a roztoči.

To za to rozhodně nestojí. Aby se někdo tak trápil, když to za něj můžou udělat odborníci. Paní se nám také přiznala, že ji štve, že si nás nezavolala už dávno, že si mohla ušetřit rozbolavělý nos ze smrkání. Koberce však dokážeme zbavit i skvrn nebo obnovit zašlý a léty používaný koberec, u kterého není vlas načechraný, je takový „uleželý“ a barva už nezáří, jako když jste měli koberec nový. Naše společnost se snaží klientům vyhovět s každým jejich přáním a požadavkem. Je pro nás také důležité. Abychom vám vždy nabídli brzký termín a vy jste nemuseli dlouho čekat.

Naše…

Naše firma používá na čištění koberců metodu čištění kotoučovým strojem, která je v současné době tou nejmodernější a nejúčinnější. Říkáme to zejména proto, že některé firmy ještě stále nabízí zastaralou a ne příliš účinnou extrakční metodu. Tato technologie je dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců – je potřeba pracovat v hloubce, tím se vyčistí i struktura koberce, ne jen povrch.

U nevhodné extrakční metody navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky. Ale i nevábný tvar koberce. Což nám přijde naprosto nepřípustné. Abyste po odchodu úklidové firmy nalezli koberec ještě v horším stavu. Než jste jej údajným odborníkům zanechali. My naopak používáme velmi šetrnou, ale nejúčinnější metodu čištění kotoučovým strojem. Která pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi kvalitní kosmetiku do vláken koberce tak dlouho, dokud se neodstraní veškeré stopy po skvrnách včetně zašlé špíny.

Dezinfekci…

Dezinfekci, kterou provádíme samozřejmě vždy, probíhá ve fázi, kdy se zmíněná kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a je schopná pracovat v hloubce vláken, kromě všech nečistot navíc bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Tento fakt prostě nejsou schopné běžné vysavače nahradit, nemají takový tah a fungují spíše jen na vysávání viditelných chuchvalců prachu, ale mikroorganismů se zbavit nedokáže.

Proto opravdu doporučujeme naši metodu maminkám. Jejichž děti si hrají na koberci, nebo menší děti po něm lozí, dále pak alergikům nebo lidem s citlivějším imunním systémem, ale naše čištění může využít kdokoliv, protože kdo by nechtěl mít dokonale vyčištěný koberec.