Před pár dny se na nás obrátila slečna, lépe řečeno mladá paní, která před časem udělala státnice a hned na to si začala hledat bydlení a práci. Práci našla levou zadní, protože se jedná o velice šikovnou slečnu, ale s bydlením to bylo horší. Ceny nemovitostí jsou totiž v dnešní době hodně vysoké, měla ovšem štěstí, že jí pomohli rodiče a nabídli jí, že se může přestěhovat do jejich staré chalupy. Na víkendy už tam skoro nejezdili a to jak je známo domu to nepropívá a takhle najde aspoň další uplatnění.

Toto řešení považujeme za velice šťastné. Chalupa je moc pěkná a dobře stavěná, ale měla pár drobností, které kazily její krásu. A mezi ně patří i graffiti na fasádě. Právě kvůli tomu se zákaznice obrátila na nás. Na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Odstranění graffiti Naše firma je jedničkou v oboru odstraňováni graffiti i preventivní protigraffiti ochrany. Po domluvě termínu jsme přijeli a pustili se do práce. Nejdříve jsme obhlédli situaci a informovali zákaznici o postupu.

To…

To děláme vždycky. Protože je podle nás důležité, aby naši zákazníci věděli, co s jejich majetkem bude a co můžou čekat. Naše firma totiž zaměstnává pouze proškolené profesionály, kteří své práci rozumí a rozhodně ji nedělají poprvé. Na trhu už totiž působíme přes 20 let a za tu dobu jsme si vytvořili vlastní postupy a metody, které používáme při úklidu a čištění, ale také v případě antigraffitové prevence a odstraňování graffiti vůbec.

Působíme nejen v České republice, ale taky v Rakousku, v Německu a na Slovensku. Kromě toho, že dokážeme graffiti odstranit, tak se zabýváme i tím, aby graffiti pokud možno vůbec neexistovaly a nebo se je podařilo odstranit, co nejjednodušeji a nejrychleji. Proto nabízíme i aplikaci AGO nátěru. Který zajistí snadné odstranění spreje. Graffiti z fasády chalupy jsme odstranili pomocí čisticích prostředků tak, že jsme nápis několikrát za sebou zesvětlovali a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, tak aby graffiti nebylo vidět a v budoucnu neprosvítalo.

S klientkou…

S klientkou jsme se taky dohodli, že nakonec aplikujeme i antigraffitový nátěrem. To je nátěr, který zajistí účinnou ochranu proti dalším malůvkám a nápisům. Nátěr vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému.

AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Jsme velice rádi, že s naší prací byla klientka spokojená a doufáme, že v případě potřeby se na nás ještě obrátí nebo nás doporučí svým známým.