O tom, že sprejery má málokdo rád jsme se přesvědčili před několika týdny. Ne nadarmo nám nejvíce zakázek poslední dobou přibývá hlavně na graffiti. No, a právě před pár týdny nám volal jeden rozuzlený pán. Docela jsme ho pochopili. Kupodivu zněl klidně, ale tvrdil, že se musel uklidnit, aby vychladl. Stala se poměrně běžná věc. Prostě rodina si odjela na rodinný víkend na chatu a když se vrátili, čekalo na ně překvapení. Kde se vzalo, tu se vzalo graffiti. A ne nějaké pěkné. Pán ho samozřejmě chtěl odstranit.

A tak se dali do googlení a narazil na naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Naše společnost se mimo jiné zaměřuje na odstraňování graffiti. Nejprve vám ale přiblížíme naši práci. Náš postup je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, by nepřineslo dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce na svém domě. Jako prevenci proti posprejování doporučujeme nechat si nanést na fasádu antigraffiti ochranu.

Ta…

Ta zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, ve chvíli, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Z praxe již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch – včetně plastů.

Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev.

Naše…

Naše společnost A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti (pobočka v Praze a Brně) jakožto jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu! Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované. Navíc je vždy s kýženým výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a zmnohonásobněna tak, že její funkčnost vydrží až šest let.

Navíc je i odolnější. Brzké odstranění graffiti je nesmírně důležité náš „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři velmi brzy poznají, že jejich dílo nemá na daném místě dlouhého trvání a jdou sprejovat někam jinam. Graffiti jsme nakonec skvěle odstranili a zákazníci byli spokojení. Říkali, že nás doporučí dále.