Znám…

Znám spousty úklidových firem, které na první pohled kvůli jejich levným službám vypadají lákavě, ale ve skutečnosti to jsou ve výsledku mnohdy jen vyhozené peníze. A co se týče čištění koberců, tak tam toto pravidlo platí snad trojnásobně. Protože abyste skutečně vyčistili koberec, potřebujete na to opravdu kvalitní kosmetiku a kvalitní přístroje. A ty už samy o sobě nejsou levné. Takže pokud je cena služeb podezřele levná, tak byste se jí měli raději vyhnout. Pokud nechcete, aby se stalo, že by vám koberec mohli poničit. Například moje kamarádka s přítelem s tím mají poměrně dost špatnou zkušenost. Nechali si koberec vyčistit extrakční metodou a zůstali jim po tom na koberci poměrně hnusné fleky. Což by se pochopitelně profesionálům prostě stávat nemělo, když už jim za čištění zaplatíte. Bohužel i to se dneska stává, a i když zaplatíte pěkně mastnou sumu.

 

Je lepší…

Je lepší si za to připlatit. Já si připlatila a jsem moc spokojená. Já koberec zašpinila tak, že jsem měla hroznou chuť na zmrzlinu, jenže se mi povedlo ji vyklopit na zem. A karamelová zmrzlina na světlém koberci byla opravdu hodně vidět. Snažila jsem se s tím prvně poprat sama, snažila jsem se to vyčistit pomocí prostředků, které jsem měla doma, ale moc velký efekt to nemělo. Zmrzlina byla pořád hodně vidět. A nechtěla jsem na koberec při čištění moc tlačit, protože jsem se bála, že bych tak poničila strukturu koberce a bylo by hodně vidět, kde byl koberec čištěný. Tak jsem se rozhodla obrátit se na úklidovou firmu. Takže jsem si sedla k internetu a hledala takovou, která by měla opravdu dobré reference. A po chvíli jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění Praha 3, koberců, sedaček.

Připadala mi fajn…

Připadala mi fajn, tak jsem se už soustředila pouze na jejich webové stránky. Měla opravdu dobré reference a všichni je moc vychvalovali, navzdory tomu, že cena za jejich čištění koberců nebyla zrovna nejlevnější. Ale všichni psali, že se využití jejich služeb opravdu vyplatí.  Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění, ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Pomocí této metody mi koberec krásně vyčistili a jejich speciální přípravky provoněly celý můj byt. Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit, hlavně těm, kteří nevědí, na koho se obrátit, protože s touto budete spokojení ve všech ohledech. Nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale chovají se i velmi profesionálně. I cenově je dostupná, i když je dražší, protože ta cena není zase tolik příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, který to potřebuje. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.