Pracuji ve zmrzlinárně a mám svou práci opravdu ráda, protože ráda pracuji mezi lidmi. Ale jednou se na mém slunečném pracovním nebi objevil hnusný mrak. A říká se mu graffiti. Když jsem šla do práce a viděla tu hrůzu, myslela jsem, že budu mít mrtvici. Volala jsem majiteli, co se stalo.  Muselo to zmizet, vypadalo to fakt hrozně. A tak mě poprosil, zda bych se o to nepostarala, protože byl zrovna v zahraničí a něco takového se musí řešit rychle.  – Odstraňování graffiti Praha

Divili byste se, jak něco takového dokáže odradit zákazníky. Takže jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti ve vyhledávání Odstraňování graffiti Praha. A nejvíce se mi líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. která nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. Nebyla sice úplně nejlevnější, ale měla jsem u nich díky recenzím alespoň záruku, že to nebudou vyhozené peníze.

A majitel…

A majitel mi výběr odsouhlasil. Tak jsme jim zavolala a zařídila jsem si u nich čištění fasády. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem. Což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky.

Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Byli jsme s touto službou této firmy opravdu moc spokojení. Máme díky tomu jistotu, že už se s tím nebudeme muset potýkat, kdyby se tam ten blbec objevil znovu. Byla jsem s jejich prací moc spokojená, takže přidávám tuto recenzi na internet, abychom pomohla dalším, kteří potřebují poradit ve výběru.

Protože…

Protože jsme s touto firmou byli spokojeni opravdu ve všech ohledech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Vše vám vysvětlí a přesně řeknou, co dělají a tak podobně, zkrátka pak máte přehled, i když tomu vůbec nerozumíte. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese.

Nabízí i celou řadu dalších služeb. Takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte. Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je to trefa do černého z jakéhokoli úhlu.