Graffiti…

Graffiti jsou dnes velice rozšířeným problémem, se kterým se dnes můžete setkat na každém rohu. A to doslova, protože graffiti vidíte skoro na každé ulici. Je to problém, se kterým se setkáváme hlavně ve městech. Jedná se obyčejný vandalismus, který jen hyzdí prostředí, ve kterém se vyskytujeme. A nelíbí se to prakticky nikomu. Nikdo se nemůže cítit dobře v prostředí, které připomíná sprejerské doupě. Proto je nejlepší si svůj majetek ochránín antigraffitovou ochranou. A antirgaffitový nátěr nabízíme i v naší úklidové firmě  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Dále také realizujeme antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě paralizuje činnost sprejerských vandalů. Je založen na využití všech svých zkušeností, které tato firma získala za více jak dvacetileté působení v tomto boji v kapitole Spreje na zdech v Brně, který neuvěřitelným způsobem devastuje naše životní prostředí.

 

Ve kterém…

Ve kterém dosud nikdo a to ani naše či mezinárodní legislativa nebyla schopna docílit účinných výsledků. Tento antigraffitový program zahrnuje technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ochranu proti graffitovému vandalizmu a  znečištění, aplikaci antigraffitových nátěrů, které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům a jejich čmáranicím. Dále tento program zahrnuje tzv. systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, účinnou prevenci stop nedovolenému graffiti. Samozřejmě jeho nedílnou součástí je kvalitní komplexní servis s velmi rychlým a včasným odstraňováním i sebemenšího graffitového znečištění ihned a to včetně stržení a odstranění plakátů a nepovolených výlepů. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování graffiti z kosmetického salonu. Paní majitelka byla velmi rozrušená a je to pochopitelné, protože taková věc dokáže odradit nové zákazníky. A u míst, kde se realizují služby, to platí dvojnásob. Nikdo nepůjde někam, kde se mu nebude líbit, když má na výběr.

 

Proto…

Proto se rozhodla obrátit na nás a my se už o vše postarali. Nechala si dát i antigraffitovou ochranu, aby měla jistotu, že už jí vandalové podnik ničit nebudou a byla velice spokojená. Je pravda, že odstraňování graffiti bez následného nanesení AGA je nesmyslené, protože poté se s tím člověk může potýkat znovu a byla by to zbytečná práce. A pro klienta naprosto zbytečně vyhozené peníze. A právě z těchto zmiňovaných faktů jednoznačně vyplývá, že nejspolehlivější prevencí se stoprocentní účinností před vandalizmem tohoto typu, je nechat si touto firmou nanést antigraffitovou ochranu všude tam, kde se nacházejí sprejery vyhledávaná inkriminovaná místa. Naše služby realizujeme nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.