Naše…

Naše makléřská společnost sídlí opravdu ve vysoké budově a naše prostory se nacházejí ve 2 horních patrech. Takže přístup k našim oknům je opravdu velmi omezený. A úklidový tým, který máme k dispozici se stará o úklid celkových prostor v budově, okna zvenku nikdy neumyjí, jen zevnitř. A okna se nám již zdála být dosti zaprášená a navíc od pylu, jelikož před budovou máme obrovskou třešeň a všechen pyl nám jde na okna. Navíc sídlíme kousek od středu města, kde probíhají stavby a tak dále, tak to jsou okna špinavá hned. Informovali jsme o tom správce budovy, ale ten řekl, že kdyby se objednala úklidová firma pro celou budovu, bylo by to moc finančně náročné. A že okna jsou teď v dobrém stavu a bude se umývat v zimě. Takže jestli jsme chtěli mít hezká okna, museli jsme si to zařídit sami, a to na vlastní náklady. Ale ředitel firmy si přál, ať na mytí někoho najmeme, že peníze na to jsou, že ta okna už opravdu potřebují vyčistit a nedělá to před klienty dobrý dojem.

 

A protože…

A protože jsme neměli nikdo z nás doposud se žádnou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu takovou, která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry. Takže jsme pročetli především rubriku Výškové mytí oken Ostrava.  S kolegy jsme se nezávisle na sobě rozhodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r.o. a tak jsme se rozhodli, že její služby vyzkoušíme. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pouhý jeden den. Což je na tak vysokou budovu s poměrně dost okny opravdu krátká doba. Zaměstnanci byli navíc velice milý, komunikativní a opravdu profesionálové. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce. Protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. Nejprve jsme volali s paní na centrále. Termín nám nabídla poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo.

 

Navíc…

Navíc přístup k našim oknům je opravdu velice omezený a jsme hodně vysoko. Jelikož sídlíme až v horních patrech a i tak si s tím naprosto bez problému poradili. Cena jejich služeb je možná o něco vyšší než standardně. Respektive našli jsme i levnější úklidové konkurenční firmy. Ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Tudíž za kvalitní práci a spolehlivé lidi si rádi jakožto firma připlatíme. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není lehké. Proto je někdy lepší si připlatit a mít opravdu kvalitně odvedenou práci, než čmouhy na oknech. Zabývají se i odstraňování graffiti, plísní, čištěním koberců a podlah. Je vidět, že firma má velmi široké pole působnosti. Navíc své služby realizují nejen po celé České republice, ale také mají působnost v zahraničí. A SERVIS  všem moc doporučujeme. Na okna jsou to opravdový profíci a věříme, že i v dalších oblastech plní svoji práci na 110%.