Pracuji…

Pracuji ve výtvarné škole a s ostatními jsme tlačili na vedení, aby nechali vyčistit fasádu. Nejenom, že už byla opravu špinavá, ale na některých místech byla i plíseň, a to bylo už vážně špatné. A naštěstí jsme je přemluvili, ale řekli, ať se o to postarám, když to byla moje iniciativa. Sice mě to trochu naštvalo, ale dobře, radši jsem si řekla, že se o to postarám, než aby ta fasáda vypadala tak, jak vypadala. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu, protože mi bylo jasné, že mi tu plíseň ze zdi nevyčistíme. Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, takže jsem se musela podívat na internetu. Naštěstí tam dneska najdete všechno, co potřebujete. A v tomto případě jsem ani nemusela moc hledat. Za chvíli sem našla úklidovou firmu Fasády čištění.

 

Měla…

Měla nejlepší reference, tak jsem se rozhodla obrátit právě na ně. A rozhodně to byla vynikající volba. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

 

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Je to skutečně ta nejlepší věc, jakou můžete na ochranu vaší fasády použít. Díky ní totiž bude bez plísní, nečistot a dalších nežádoucích věcí. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.