Blížil se…

Blížil se den matek a můj syn mě překvapil s návrhem, že by mi dal k svátku mytí oken od úklidové společnosti Praha 9, okna. Která mu zajišťuje úklid v pronajatých kancelářích. Souhlasila jsem velmi ráda, jelikož mám problémy s klouby a ač jsem zatím schopná se postarat o vše potřebné kolem domu, někdy mě to už docela zmáhá. Firma dorazila necelý týden po zmíněném státním svátku a přivezla si veškeré potřebné vybavení. Byla již dříve velice dobře seznámena s podmínkami, které je čekají. Proto si přivezli i žebříky. Některé prosklené prostory jsou totiž trošičku horší na údržbu. Z důvodu jejich horší dostupnosti. Ihned se pustili do práce a za dopoledne byli se vším hotovi. A to si stihli ještě s námi vypít v klidu kávičku a pojíst náš vyhlášený koláč.

 

Prožili jsme…

Prožili jsme opravdu moc hezkou část dne. Zaměstnanci byli velice zábavní a vyprávěli různé příběhy. Seznámili mě také s postupem jejich práce a proč například vůbec nepoužívají lešticí prostředky. I když je to bezesporu fyzicky náročnější postup, okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Společnost má také ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by totiž reálné nebezpečí, že i staré leštidlo se za čas vlivem povětrnostních podmínek objeví a jsou viditelné nevzhledné stopy a mapy po leštění.

 

Bylo vidět…

Bylo vidět, že ví, o čem mluví. Jejich tvrzení se časem také potvrdilo. Okna zůstala velmi dlouho čistá a syn se s nimi dohodl, že se u mě firma zastaví každý rok. Letos už je čekám po čtvrté. A popravdě se na ně již velice těším. Nejenže odvedou vždy skvělou práci, ale zároveň si s nimi moc hezky popovídám. Obě strany tak stráví krásné dopoledne. Jsem ráda, že ještě existují spolehliví a příjemní pracovníci. Od kterých se může člověk i něco přiučit, pokud má tedy zájem. A SERVIS LIPKA, s. r. o.