Na naší pobočce fast foodu máme v jednom kuse plno. A lidí tam dost často po sobě nechávají opravdu velká nepořádek. Když něco vylijou,, ani nám neřeknou, abychom to šli uklidit nebo tak něco. Takže máme s úklidem opravdu hodně práce. A proto vše není v perfektním stavu, jak bychom si to představovali. A tak jsme se rozhodli, že si s tím necháme vypomáhat od nějaké úklidové firmy.

A nakonec jsme si vybrali Zlín průmyslové podlahy, mytí. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém přijet až po půlnoci, kdy je už naše pobočka zavřená. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Jejich…

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, opravdu jsme koukali. Podlaha byla opravdu v perfektním stavu. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na…

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit.

Protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. Jejich služby realizují po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.