Slyšeli…

Slyšeli jste někdy o extrakční metodě čištění? Jestli ano, a uvažujete o ní, tak vám hned na rovinu říkám, vůbec ji nezkoušejte. A ideálně se jí vyhněte. Potřebovali jsme nutně vyčistit koberec, protože se nám na ni vylila bylinná medicína, kterou jsme si koupili v bylinkářství, která nám měla pomoci s mými žaludečními problémy. A opravdu funguje, o to víc nás mrzelo, když se nám vylila na zem. A je tmavé barvy, takže si umíte představit, jak to na koberci asi vypadalo. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo to. Můj přítel se mi snažil pomoc, ale taky mu to vůbec nešlo. Takže jsme si na internetu našli úklidovou firmu, která by se o to postarala. Bohužel jsme si příliš o čištění koberců nezjišťovali, takže jsme ani nevěděli, co je dobré a co ne. A to se nám vymstilo, protože když přišli, pustili se do čištění koberců, které provedli pomocí extrakční metody.

 

Ani…

Ani já protože když s prací skončili a koberec uschl, zůstaly všude samé šmouhy a fleky. A když jsme se s nimi začali hádat a požadovali jsme nějakou reklamaci, tak jsme vůbec neuspěli. Jediné, co nám na to řekli bylo, že se to prostě u extrakční metody stává, a že jsme si o tom měli dopředu něco zjistit, abychom znali případná rizika. Asi si umíte představit, jak jsme byli všichni naštvaní. S reklamací jsme samozřejmě nepořídili, což jste si asi domysleli. Když jsme vychladli, pustili jsme se do internetového výzkumu, která firma by si s tím konečně dokázala poradit a měla by dobré reference, protože jsem opravdu nestála o to, aby se toto opakovalo. A našli jsme tam firmu Koberce Praha 9, praní, a jejich hloubkové čištění koberců. Používají strojovou metodu a všichni si ji moc pochvalovali.

 

Ihned…

Ihned jsem ji zavolala do kanceláře a domluvila se s nimi na nejbližším termínu. Velice milá slečna se mnou po telefonu domluvila termín a všechno. Dále mi vysvětlila, na jaké principu jejich čištění funguje a byla vstřícná ke všem našim dotazům, protože jsme se ptali na všechno možné, aby se neopakovalo to co posledně, docela nás to vyléčilo. V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy a ihned se pustili do práce. Pomalu zanášeli účinnou chemii do koberců, následně koberce rozkartáčovali a nakonec vysáli výkonným vysavačem. Odvedli vynikající práci, špína i fleky od bylinkové medicíny, takže jsme byli moc spokojení. Tato firma s dále zabývá i čištěním podlah, mytím oken a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.