V naší…

V naší čtvrti končilo středisko volného času pro děti, kde byly všelijaké kroužky a tak podobně. Já s kamarádem jsme po nich měli budovy převzít a chtěli jsme si tam otevřít kancelář pro naši firmu, která se už začala rozjíždět. Takže už jsme si schůzky s klienty nechtěli dávat po kavárnách, a tak podobně, ale chtěli jsme mít vlastní sídlo. Ten dům byl přímo ideální, ale čekala nás tam spousta práce. Zvláště nemilé bylo zjištění, že fasáda domu byla pokryta plísní. Zcela jsme nevěděli co s tím, ale kdybychom to měli dělat sami, tak to budeme dělat do soudného dne. Možná ještě déle. Takže jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu, která se postará o sanace plísně. Kamarád měl skvělou zkušenost s jednou úklidovou firmou. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. A firma zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

Jejich…

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc. Proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. A navíc nabízí i řadu dalších služeb, což je určitě výhodou. Jen to dokazuje jejich široké pole působnosti a odbornost, kterou tato úklidová firma disponuje.

 

Zabývají se…

Zabývají se i odstraňování graffiti, což je určitě výhoda, protože máme ověřenou kvalitu jejich servisu, a pokud se na našich zdech objeví nějaké nevítané obrazce, určitě se na ně opět obrátíme. Sice bych byl rád, kdyby to nebylo nutné, ale v dnešní době se tomu málokterý dům vyhne. Ovšem ať už se bude jednat o odstraňování graffity či něčem jiném přivítáme je s úsměvem. Takže tuto firmu mohu nejen já ale i zbytek lidí z domu vřele doporučit, protože jsme s jejich prací byli spokojeni v každém ohledu, v jakém to jen lze. Takže sečteno podtrženo: skvělý servis, profesionální vystupování, milí zaměstnanci a přijatelné ceny, nemám důvod obracet se na někoho jiného. Proto ji mohu všem jedině vřele doporučit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.