Čištění…

Čištění fasády je pěkně náročná už sám o sobě. Tak si představte, jak náročné to asi je když se vám na ní udělá plíseň. Což se stalo přesně nám. Naše prodejna s gumovými bonbony a želé už měla něco za sebou a nejhůř na tom byla fasáda. Byla špinavá a co bylo ale ze všeho nejhorší, že na ní byla plíseň. Museli jsme se o to postarat. Nakoupili jsme na to sice čisticí prostředky určené k odstraňování plísní, ale to byla naprosto zbytečná investice. Holt jsme se museli smířit s tím, že my se o to opravdu nepostaráme. Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Protože už se nikdo z nás na tu plíseň nechtěl koukat. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Tak jsme pročetli několik recenzí na internetu. A našli jsme tam firmu fasády Praha, čištění plísně, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací.

 

Nejenom…

Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže. Firma měla jednu dobrou recenzi za druhou, tak jsme se rozhodli to risknout. A vyplatilo se, protože díky jejich práci je plíseň konečně pryč. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

A dali…

A dali jsme se s nimi do řeči a dozvěděli jsme se od nich, že plíseň vzniká opravdu snadno. A to platí nejen pro venkovní stěny domu, ale i pro interiér. Proto je nejlepší si opatřit nátěr LSG, protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr LSG. Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Zaměstnanci firmy byli navíc moc milé a domluva s nimi byla perfektní, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. A proto mi nezbývá, než tuto firmu všem vřele doporučit. Pro více informací vám vřele doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.