Jsem majitelkou restaurace a nedávno jsem si uvědomila, že fasáda je už opravdu ve špatném stavu. Jsme v hodně rušné části města, takže se fasáda od prachu a všech možných venkovních nečistot zašpiní raz dva. A v jedné části se dokonce začala tvořit plíseň. Začali jsme se bát, aby se nevytvořila i plíseň v bytě. Naštěstí s manželem známe firmu, která si s tím umí poradit, tak jsme věděli, na koho se obrátit.

Protože nám bylo jasné, že my sami to nevyčistíme, a taky nám došlo, že samotné přetření fasády by nic nevyřešilo. Jedná se o firmu, která nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení nátěru je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 12 let.

Díky…

Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. Naše fasáda je opět v pořádku a díky nátěru bude v pořádku několik let. A protože jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se dát ten nátěr i dovnitř naší restaurace. Pro jistotu. Těmto věcem je skutečně lepší předcházet. Ušetříte si tím tak nervy a i peníze. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Nabízí totiž i čištění podlah a koberců, ale i mytí oken, výloh, a všech možných sklených ploch, a to i ve výškách, a také odstraňováním graffiti. Takže jak můžete vidět, firma má opravdu široké pole působnosti. A proto se na ni vyplatí investovat, i přesto, že cena jejich služeb je o něco vyšší. Protože za takovou kvalitu rozhodně stojí si připlatit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.