Jsem majitelkou asijské restaurace a vždycky jsem byla perfekcionistka, takže jsem se snažilo, aby vše v restauraci vypadalo dokonale. A fasáda už mi rozhodně dokonalá nepřišla. Jsme v hodně rušné ulici, takže se zašpiní raz dva. A poslední kapkou bylo, když se na ní začala dělat dokonce plíseň. To už byl pro mě takový varovný alarm, že už s tím musím ale opravdu něco dělat. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu.

Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, takže jsem se musela podívat na internetu. Za chvíli sem našla úklidovou firmu. Měla vynikající reference, tak jsem naznala, že to bude to pravé. A nejenom, že mě mých problémů zbavili, ale i my vysvětlili, co plíseň vlastně způsobuje, a to nejen na venkovních zdech, ale i na vnitřních. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Naštěstí existuje řešení, jak se plísní spolehlivě zbavit. A tím je protiplísňový nátěr právě od této firmy. Je to opravdu vynikající likvidátor plísní a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu.

Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Fasáda mé restaurace je opět v naprostém pořádku a já jsem za to této firmě opravdu vděčná.

A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř hospody a i dovnitř svého domu. Prevence je v tomto případě opravdu nejlepším řešením. Tato firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dále zabývá i čištěním koberců a podlah, mytím oken a výloh a odstraňováním graffiti, takže se na ně obraťte, ať už z těchto dokumentů potřebujete cokoli. Určitě s nimi budete spokojeni.