Už dlouho jsem měla na výloze stejnou reklamu. Říkala jsem si, že by to chtělo změnu. Proto jsem se potřebovala zbavit té staré. Mám totiž na skleněných tabulích výlohy nalepené reklamy s různými akcemi. Ať sem se snažila, jak jsem chtěla nepodařilo se mi se jich zbavit. Po několika nepodařených pokusech jsem se rozhodla obrátit na profesionály. Na internetu jsem si našla akciovku Čištění oken Ostrava.

Ta se zabývá čištěním oken a mytím výloh. Kromě toho dokáže ze skleněných tabulí odstranit i zbytky polepů. Firma si získala své zákazníky nejen u nás, ale i u našich sousedů. V Německu, Rakousku a Slovensku. Taky proto jsem si je vybrala. Protože za dobu své profesní kariéry si vybudovali pevné postavení na trhu. A k tomu i širokou základnu zákazníků, kteří se k nim rádi vracejí. A SERVIS čistí okna a výlohy od špíny a nečistot.

Ale…

Ale kromě toho dokáží také zbavit výlohu nechtěných plakátů nebo nálepek. K šetrnému, ale účinnému odstraňování používají korundové žiletky. Ty mají 10 cm dlouhou plochu a tak dojde k rozložení síly na odstranění lepidel. Těmito žiletkami odstraňují také folie, bannery, ilegální reklamu či akční polepy. Navíc s nimi můžou odstranit i zbytky tmelů a silikonů. Ty mohly vzniknou například po stavebních úpravách nebo po rekonstrukcích.

To jsem tam já sice neměla. Ale svědčí to o tom, že se jedná o profesionály. Kteří si poradí s čímkoliv. Poté co z výlohy odstranili nežádoucí věci rozhodli se ji i krásně umýt. Při mytí oken prý jejich zaměstnanci využívají metodu, kterou sami vynalezli. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění. Tato metoda spočívá v tom, že se pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněná plena.

V mém…

V mém obchodě postupovali tak, že nejdříve zbavili nečistot a špíny rámy oken a výloh. Následně důkladně omyly skleněné tabule. Poté je důkladně omyli čistým rozmývákem se saponátem. Tím odstranili nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Až byla skleněná plocha úplně suchá, následovalo leštění bez použití leštidel. Pouze bavlněnou plenou.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. leštidla prý nepoužívá z toho důvodu, že na chemikálii se váže pyl a různé nečistoty. A tak po nějakém čase jdou vidět nevzhledné tahy a šmouhy. Ty, kterými bylo čištění prováděno. S prací i přístupem zaměstnanců jsem byla velice spokojená. Jde vidět, že se jedná o proškolené profesionály. Ti vědí, co dělají a dělají to rádi.  Výsledek byl vidět hned na první pohled. A já jsem si tam zase mohla dát nové nápisy. Na jarní kolekci.