Čištění…

Čištění fasád je poměrně složitý úkol, a proto nabízí její odstraňování. Protože vyčistit fasádu bez speciálních prostředků a odborníků je prostě neskutečně těžké. Sami jsme si to vyzkoušeli. Fasáda našeho hračkářství už nebyla v úplně nejlepším stavu, a tak jsme ji chtěli vyčistit. Ale bylo to naprosto k ničemu, věřte mi. Všechny ty babské rady z internetu byly úplně k ničemu. Ta špína a ta plíseň a vůbec všechno, co tam bylo, nešlo dolů. Vůbec. Takže bylo potřeba vymyslet jiné řešení. A s tím nám pomohla právě úklidová firma. A jejich revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

 

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás nátěr to pravé. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

 

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Naše zeď je od té doby v pořádku a věříme, že ještě dlouho bude. A vám doporučujeme, abyste si nátěr pořídili i jako prevenci do interiéru, pokud máte plísně v domě. Protože s plísněmi to může být opravdu kříž. Stačí totiž opravdu málo, aby plíseň vznikla. Dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Ale pokud si pořídíte nátěr, tak se už těchto problémů nemusíte obávat. Protože s ním se vám už plíseň rozhodně neudělá. Proto tuto službu a tuto firmu musím opravdu doporučit. Naše fasáda je od té doby opět v pořádku. I zaměstnance musím vychválit, jejich vystupování je velice vlídné a profesionální. A SERVIS LIPKA, s. r. o.