Pokud…

Pokud zvažujete, že si vyčistíte fasádu, tak vám rovnou říkám, rozhodně se do toho nepouštějte vlastními silami. Je to totiž ztráta času. Protože vyčistit něco takového je opravdu složité a většina z nás na to nemá vhodné prostředky. Ale nezoufejte, je způsob, jak tu fasádu vyčistit. A to tak, že se obrátíte na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. My jsme potřebovali vyčistit fasádu našeho obchodu s horskými koly. Byla špinavá od všeho možného a na některých místech byla i plíseň. A protože se blížila sezóna, tak jsme se o to chtěli postarat. A bylo mi jasné, že my se o to nepostaráme. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že to není moc mimořádná situace, že se to u zateplených domů stává velice běžně. Měli jsme i strach, že se objeví i plíseň v domě. Vlastně je spíše raritou, když to vaši budovu nepostihne.

 

Takže…

Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala. Našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechali bychom ho na prodejnu dát už dávno. A pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Byli jsme tak nadšení, že jsme si ten nátěr nechali dát i do našeho bytu, protože nikdy nevíte, kdy na vás plíseň zaútočí. Ale takto máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme muset řešit. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti.