Jestli…

Jestli vám mohu někoho doporučit na čištění koberců. Tak je to pražská služba Čištění koberce Praha 10 . Mám s nimi úplně tu nejlepší zkušenost, o kterou bych se chtěla s vámi podělit. Malovali jsme o velikonocích vajíčka a bohužel, zavařovací sklenice se zelenou barvou se nám vylila na koberec. Letos jsme se totiž rozhodli barvit kraslice v obýváku místo v kuchyni. Protože jsme se u toho chtěli dívat na filmy. A asi si umíte představit, jak hrozně to vypadalo. Snažili jsme se to sice vyčistit, ale nešlo nám to. Zkoušeli jsme na to všechno možné, ale nic nepomáhalo, a to ani opravdu hodně drahé prostředky určené speciálně na čištění koberců. Ale pořád to bylo k ničemu. A nechtěli jsme na to zase použít hrubý klasická kartáč, protože jsme se zase báli, že bychom mohli nenávratně poškodit vlákna koberce. Bylo mi jasné, že jestli chci ten koberec zachránit, tak si na to musím najmout úklidovou firmu.

 

Takže…

Takže jsem se dívala na internet a zavolala nějaké firmě, jejíž extrakční metoda čištění koberců slibovala, že ten koberec vyčistí. Jenže po čištění zůstaly na koberci stále fleky, takže jsme za to akorát zbytečně utratili peníze a mohli začít hledat nějakou firmu znova. Sice už ta zelená barva na koberci nebyla tak sytá jak předtím, ale pořád byla opravdu hodně viditelná. Zaměstnanci firmy nám na to jen řekli, že to prostě vyčistit nejde a ani nepůjde a jakoukoli reklamací jsme nepořídili. Ale s tím jsem se nehodlala smířit. Takže hledání internetu začalo na novo, jen tentokrát mnohem pečlivěji než na poprvé. A po přečtení všech možných recenzí, článků a diskusních fór jsme narazili na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, která místo extrakční metody využívala strojové kotoučové čištění.

 

Bylo…

Bylo to konečně něco jiného, než extrakční metoda, tak jsme si říkali, že by to mohlo konečně zabrat. Ale než jsme jim zavolali, ještě jsme si na internetu ověřili, jak to funguje a jak jsou s tím lidi spokojení. Ale byly na to jen samé pozitivní ohlasy. Kontaktovala jsem zaměstnance firmy a vysvětlila jim můj problém. V domluvený den k nám domů přišli dva pracovníci, kteří náš konečně zbavili té výrazné zelené skvrny. Opravdu jsem nevěřila vlastním očím, nenapadlo by mě, že by po tomto čištění mohl koberec vypadat tak dobře. Měla jsem z toho velkou radost. A jejich služba není to jediné, co musím vyzdvihnout. Jejich zaměstnanci byli navíc velmi vstřícní a ochotní, takže není nic, na co bychom si mohli u této úklidové společnosti stěžovat.