Čištění koberců Brno

Moje děti hrozně rády malují. Takže většinu času tráví v kuchyni, kde malují výkresy. Ať už temperami, vodovkami a dalšími barvami. Ale bohužel se jim jednou podařilo vyklopit kelímek se špinavou barvou, ve které si vždycky oplachovali štětce. A polily tak nejenom stůl, ale i koberec. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Vyzkoušela jsem doma všemožné přípravky, ale žádný nezabíral. A to ani přípravky určené speciálně na čištění koberců. Flek byl na našem světlém koberci pořád hodně vidět. Manžel se to taky snažil vyčistit, ale taky mu to nešlo.  Ale nakonec nás napadlo, že když si s tím nevíme rady my, tak nějaká úklidová firma by si s tím určitě poradila. Navíc ten koberec v kuchyni už měl taky něco za sebou, tak si to vyčištění rozhodně zasloužil, to je bez debat.

 

Ono…

Ono mít koberec v kuchyni nebylo úplně nejpraktičtější, ale do podlah jsme zatím investovat nechtěli. Protože jsme zvažovali stěhování, ale zase jsme nevěděli, kdy přesně k tomu dojde a nechtěla jsem chodit po tak špinavém koberci. Na to jsem až moc velká perfekcionistka. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference. Abychom měli jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit. Dočetla jsem se, že je dobré se vyvarovat extrakčnímu čištění, které nadělá prý více škody než užitku. Čímž jsem hned eliminovala několik firem, protože jich právě hodně nabízelo tuto metodu čištění. Což mě docela překvapovalo vzhledem k tomu, kolik lidí na to nadávalo. Po svém internetovém výzkumu jsem se nakonec rozhodla pro službu divize Čištění koberců Brno  , protože měla nejlepší reference a manžel s tím souhlasil.

 

Tato…

Tato firma ten koberec vyčistili tak, že vypadal ještě lépe, než předtím. Zmizely nejenom fleky od špinavé vody, ale celkově prokoukl, vypadal mnohem lépe. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jedinou skvrnu a nepoznali byste, na kterém místě předtím byla, koberec byl všude stejný. Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsme ani nedoufali. Protože jsme netušili, že jsou dnes technologie tak vepředu a zmůžou takové výsledky. Jsou sice o něco dražší než ostatní úklidové firmy, o nichž jsem se dočetla, ale odvádějí opravdu jen tu nejlepší práci. Takže určitě nelitujeme toho, že jsme do toho investovali. V tomto případě se to opravdu vyplatilo a já tak mohu tuto firmu všem jedině doporučit. Pro více informací o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.