Pracuji…

Pracuji v hospodě, která je udělaná do irského pubu a jsme rádi, že k nám chodí opravdu hodně lidí. Ale na úkor toho je někdy těžší se starat o úklid, však to znáte. A naše okna a výloha už opravdu nebyla v nejlepším stavu. Mohlo za to také to, že sídlíme v poměrně rušné ulici. Ale naše uklízečky s tím už nic více nezmohly. Takže jsme se rozhodli, že si na jejich mytí vjemem nějakou úklidovou firmu. A protože jsem hlavní provozní, tak bylo na mě se o většinu postarat. Ale naštěstí mi s tím kolegové dobrovolně pomáhali, za což jsem jim byla vážně vděčná. Ptali jsme se známých a po rodině, a už ani nevím kdo, ale někdo nám doporučil horolezce a výškové myče z podniku Výlohy Praha, čištění. Jejich reference jsme si ověřili i na internetu. A tam je všichni opravdu vychvalovali. Jedna samá chvála za druhou.

 

Sice…

Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí, tak jsme se rozhodli, že jim zavoláme. A jsem vážně ráda, že jsme se obrátili právě na ně. Okna umyli perfektně a já jsem vážně nadšená. Odvedli opravdu skvělou práci, naše uklízečky by se s tím mohli štvát celé hodiny a stejně by nikdy nedosáhly takového výsledku. A rozhodně ne proto, že by nebyly pečlivé. Holt firma disponuje skutečně špičkovou technologií a čisticími prostředky, navíc v tom mají už svůj grif, že ano. A abychom se už o okna nemuseli starat, dali nám na ně skla impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bychom tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli fakt skvělou práci a mě tím tak ušetřili hromadu času. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměli jsme s nimi jediní problém.

 

Přišli…

Přišli v čas, k žádným zmatkům nebo přesouvání termínů nedošlo a práci odvedli dobře. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže když budeme někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně. Jednalo se nám s nimi opravdu dobře a vím, že u nich záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. Takže za nás tuto firmu můžeme skutečně jedině doporučit, protože my jsem s nimi byla maximálně spokojená a určitě jsme se na ně neobrátila naposledy. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako například čištění koberců, podlah a i odstraňování plísně. A věřím, že i tyto jejich služby budou stejně kvalitní jako jejich mytí oken. Takže jestli hledáte dobrou firmu, jste tady na správné adrese. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.