Protože…

Protože jsme s přítelem moc toužili po vlastním bydlení, ale finance nám to nedovolovali. Rozhodli jsme se, že si po vzoru Spojených států pořídíme mobilní dům, kde je to poměrně normální způsob, jak bydlet. Všichni se na nás divně koukali, ale my jsme byli šťastní, že máme konečně naše malé vlastní bydlení. Co ale nebylo úplně dokonalé, tak to, že náš mobilní dům už měl poměrně zašlou fasádu. Konkrétně se jednalo o kazetové plechy, které byly přetřené na bílo. No, ale bílá už nebyla moc bílá a my jsme se rozhodli, že když už jsme investovali do domu jako takového. Tak můžeme investovat i do čištění. Z práce jsem měla zkušenost s jednou úklidovou firmou, která u nás čistila okna a pamatovala jsem si, že její název byl Čištění fasád Praha. Zadala jsem tedy název do vyhledávače a podívala se, jestli náhodou nenabízí i tyto služby. A naštěstí ano!

 

Kromě…

Kromě čištění fasád nabízeli i čištění koberců, mytí podlah a již zmiňovaných oken, odstranění graffiti a také odstranění plísní. Tedy jsem si z jejich internetových stránek opsala jejich telefonní číslo a hned jsem následující den volala. Paní na centrále byla velmi ochotná a snažila se mi prakticky ve všem vyjít vtříc. Co mě samozřejmě také hodně potěšilo bylo to, že mi vyšli ve všem vstříc. I když jsme nebyli nějaká obří firma, která by pro ně byla velkou zakázkou. A již za pár dní byli pracovníci z úklidové firmy u nás. Už na první pohled bylo vidět, že se jedná o profesionály. Protože disponovali opravdu špičkovou technikou a výbavou. Takže jsem hned ztratila pochybnosti o tom, že by to pro ně mohl být problém. Moc mě zajímalo, jak vlastně mají v plánu to celé vyčistit a provést. Pracovník mi vysvětlil, že fasády čistí speciální technikou, nebo tedy více konkrétně speciální čisticí pěnou, která se na fasádě udrží dlouho a svou intenzitou zvyšuje čisticí účinek.

 

Co mě…

Co mě také velmi překvapilo a potěšilo, že i když jsme na tom nebyli předem domluvení, tak nám ochotně nabídli, že odstraní i z prosklení vodní kámen a všechny tvrdé nečistoty, které jsme na našem mobilním domku měli. Upřímně řečeno, vůbec jsem si zpočátku nevšimla, že by tam něco takového bylo a vlastně jsem ani moc nevěděla, o čem mluví, ale po odchodu pracovníků jsem si teprve všimla toho rozdílu. Musím říci, že to, jakou barvu měla potom fasáda na našem domě, to jsem si ani nepředstavovala. Doslova mi to vyrazilo dech, takhle zářivě bílou jsem si vůbec nedokázala představit ani ve snu. Jsem naprosto nadšená z práce, kterou pracovníci odvedli a zejména musím vyzdvihnout jejich profesionalitu a zodpovědný přístup k práci. Rozhodně všem doporučuji! Ty investované peníze za to rozhodně stojí. A SERVIS LIPKA, s. r. o.