Máte…

Máte problémy s plísní a nevíte, jak se jich zbavit? Taky jsme nevěděli, takže jsme se obrátili na profesionály, o kterých bychom vám chtěli povědět. A těmi je úklidová firma, která nám pomohla problémy s plísní vyřešit. Bydlím s kamarády v pronajatém domě, celkem je nás tu 5 kluků a 2 holky. Všichni jsme studenti a byli jsme tam teprve pár měsíců. Kolem Vánoc jsme si povšimli, že se na fasádě domu utvořilo několik šedých fleků. Byla to plíseň. Nevěděli jsme, čím to je, protože předchozí nájemci ani majitelé s tím problémy nikdy neměli. Nebo nám o nich minimálně neřekli. Zkoušeli jsme na to prvně využít něco sami, ale nijak to nepomohlo. Kontaktovali jsme majitele a ti byli v zahraničí a řekli nám, ať seženeme firmu a postaráme se o to, než se to rozšíří a vznikne riziko plísní v bytě. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka.

 

Je to…

Je to opravdu vynikající věc, zabere hned a hlavně vydrží a je dobré jej dát i preventivně. Pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Lidi z firmy všechny tyto problémy vyřešili za mě. Jsou to opravdový profesionálové a odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100% dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.  To byl i případ našeho pronajatého zatepleného domu. Jsme rádi, že jsme to takto vyřešili a máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme muset řešit. Zkuste to i vy. A SERVIS LIPKA, s. r. o.