Jaro se asi pro všechny nese ve znamení úklidu. Já mám tyhle jarní úklidy ráda. Člověk konečně nemusí být v bundě a může si užívat paprsků slunce a u toho udělat něco dobrého. Třeba uklidit zahradu po zimě. Tento víkend jsem se rozhodla, že se vrhnu do úklidu terasy. Byla pěkně zaneřáděná. Po půl dni práce jsem měla hotové všechno, na co jsem stačila. A pak jsem zavolala manžela. Společně jsme zhodnotili stav podlahy. A pak jsme se rozhodli, že se s tím musí něco dělat. Nakonec jsme se rozhodli, že se obrátíme na specializovanou firmu, která ví jak na renovace a čištění podlah. Ta nám pomůže vyčistit podlahy, protože drhnutí rýžákem už nějak nepomáhá. Manžel to schválil, a tak jsme se do toho pustili.

fluatace podlahypřípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahu

Protože loni jsme se rozhodli nechat vyčistit…renovace a čištění podlah

Protože loni jsme se rozhodli nechat vyčistit koberce, věděli jsme, kam se obrátit. Už před nějakou dobou získal manžel doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A tak jsme stejně jako loni zvolili právě tuto firmu. Už delší dobu víme, že firma se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Čistí například čalounění a koberce. A to pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Firma však čistí nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Ještě, že. Jinak bychom museli najít jinou firmu, která by nám s tím pomohla. Takhle jsme už volali na známé číslo a domlouvali se známými lidmi. Domluvili jsem si den a pak už se pracovníci mohli rovnou vrhnout do práce.

čím vyčistit podlahučištění podlah cena z m2ceník čištění podlah

Zaměstnanci použili pro čistění…

Zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj. Ten podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie. Ta ji zbavila hluboko uložených nečistot. Těchto nečistot nejsme schopní se zbavit sami. A to ani, když podlahu pravidelně myjeme a kartáčujeme. Podlaha venku je vystavena působení povětrnostních vlivů, dešti a slunci. Je jasné, že to se na ní projeví. Potom, co stroj vykartáčoval podlahu. Přišlo na řadu odstranění všech nečistot, vlhkosti a mastnoty.

Zaměstnanci používají jenom ty nejmodernější a nejúčinnější technologie. Musím říct, že moje opakovaná zkušenost potvrzuje, že se jedná o proškolené profesionály. Vždycky odvedou práci pečlivě a perfektně. Výsledek stojí za to. Já i manžel dáváme firmě deset bodů z desíti. Jejich služby doporučujeme všem, kteří chtějí za svoje peníze i odpovídající služby. A nám už nezbývá, než se vyhřívat na sluníčku. Na naší krásně čisté pergole a doufat, že zima se už nevrátí. Renovace a čištění podlah

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit