Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která čistí koberce a podlahy všeho druhu. A dočetl jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Umývání silně znečištěných podlah pro ně musí být tedy hračka. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A řekl jsem si, že by nebylo úplně od věci tuto službu čištění koberců vyzkoušet. Naše podlahy doma už byly docela v bídném stavu. Naše děti jsou totiž šílené hyperaktivní. Takže pořád něco shazují a tak podobně, a to se je s manželkou opravdu snažíme hlídat a rozhodně si nemyslím, že bychom byli benevolentní rodiče. Tak jsem to navrhl manželce a ona s tím velice ráda souhlasila.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Tak jsem kontaktoval…umývání silně znečištěných podlah

Tak jsem kontaktoval A SERVIS a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech. A za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A nebyl jsem sám, kdo byl opravdu hodně překvapený. I moje žena tomu nemohla uvěřit. Protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit. Protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Jejich zaměstnanci jsou navíc…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Tady se vám ve všem snaží vyjít vstříc. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízejí kvalitu, je to oprávněné.

Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A nabízí i celou řadu dalších služeb, takže se na ně neváhejte obrátit, ať už potřebujete cokoli. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete z úklidových služeb vše, co byste mohli potřebovat. My začali využívat i jejich mytí oken a tuto službu si taky nemůžeme vynachválit. Umývání silně znečištěných podlah

cena čištění podlahčištění podlah v domácnostičištění dřevěných podlah