O podlahy je potřeba pořádně pečovat. Stejně jako o koberce. A to hned z několika důvodů. Jen proto, že na nich špína není na první pohled viditelná, jako na kobercích, ještě neznamená, že nevyžadují péči. Je potřeba se o ně pořádně starat, pokud za pár let hned nechcete kupovat podlahu novou. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit, nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Protože pak dochází k nenávratnému poškrábání podlahy, což je rozhodně nežádoucí efekt. Proto umývání silně znečištěných podlah realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu, ale je i velice šetrný. Takže se nemůže stát, že by došlo k poškození vaší podlahy.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Po důkladném vyčištění podlahy…umývání silně znečištěných podlah

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatačním nátěrem. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje. Takže pak stačí podlahu klasicky vytírat. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlaha nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. A ten je mnohdy bohužel podceňovaný. Polymerový vosk nanášíme ve dvou až třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji.

K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Voskování podlah doporučujeme…

Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz, což je taky důležité. Naši prověření zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce. Díky tomu budou vaše podlahy jako nové. Umývání silně znečištěných podlah

Poslední zakázkou naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. bylo čištění podlah v zahradnictví, kde už na o sami nestačili. A tak se obrátili na nás a pro nás už to nebyl problém. A my jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni. A jedině tehdy, když jsou naši zákazníci spokojení, má naše práce smysl.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová