Jsem vedoucím velkoobchodu s květinami, rostlinami a všelijakým nářadím do zahrady. Už nějakou dobu jsme si říkali, že by nebylo vůbec od věci udělat něco se vzhledem naší prodejny, protože posledních pár let to nebylo nic moc. A tak jsme se rozhodli s tím začít něco pomalinku dělat. A rozhodli jsme se začít podlahami. Ale neměl jsem se žádnou firmou, co se úklidového servisu týče, zkušenosti. Doposud jsme si vždycky všechno dělali sami. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích na téma umývání silně znečištěných podlah a po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned je kontaktoval.

silné znečištění podlahcena kotoučového strojeúklidová firma cena

Řekl jsem jim své požadavky na…umývání silně znečištěných podlah

Řekl jsem jim své požadavky a domluvil se s nimi na termínu. A musím říct, že jsem byl velmi spokojen nejenom s jejich chováním, ale i s výsledkem jejich práce, protože podlaha vypadá opravdu perfektně. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout.

Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Umývání silně znečištěných podlah

cena vybavení na mytí podlahprofesionální vybavení na mytí podlahmytí betonových podlah

Bylo na nich i vidět, že…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také mi bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsem byl opravdu nadšený. Byla krásně čistá a lesklá. Takže není nic, co bych jim mohl vytknout. Proto všem tuto službu čištění podlah od této firmy vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat. Byli opravdu moc milí a flexibilní. Což je přesně to, co dnes klient od kvalitní firmy očekává. A protože jsme pak potřebovali pomoc i s jinými věcmi, tak jsme opět spolupracovali s nimi. Protože toho nabízí opravdu hodně a pokaždé opět odvedli dobrou práci. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.

zásaditá chemie na podlahyjak vyčistit spáryjak se zbavit usazenin v podlaze