Moja  priateľka veľmi dbá na čistotu nášho bytu. A teda neustále  upratuje. To je podľa môjho názoru v poriadku. Pretože  náš byt sa nachádza vo frekventovanej ulici, tak je nutné častejšie umývať okná. Priateľka si z ich umývaním vždy hravo poradí, ale robiť rovnakú prácu stále dookola je úplne únavné. Naviac to vždy zaberie skoro celé víkendové popoludnie, ktoré by sme mohli tráviť spoločne. Rozhodol som sa teda, že jej urobím radosť a na umytie okien si  objednám profesionálov.

 

 

 

Do internetového vyhľadávača som zadal umývanie okien a hneď mi to našlo veľa firiem, ktoré sa umývaním okien zaoberajú. Začal som teda čítať rôzne recenzie a ohlasy zákazníkov, aby som vybral skutočne tú najlepšiu firmu. Jednoznačnou voľbou boli bratislavčania ktorí vykonávajú v rámci svojich služieb aj fasády čistenie. Na internete má totiž nespočetné množstvo ohlasov od spokojných zákazníkov. Zavolal som teda na centrálu firmy a s veľmi milou slečnou som dohovoril termín umývania našich okien. Dôležité bolo to, aby nebola moja priateľka doma, pretože to malo byť prekvapenie.

 

 

V stanovený termín k nám domov prišli nejakí dvaja páni. Najprv sa pozreli  na okná a potom sa hneď  pustili do ich umývania. Najprv umyli parapety, rámy a kľučky. Potom sa vrhli na sklá. Tie umyli vodou a nejakým saponátom, všetko následne zotreli gumovou stierkou a nechali uschnúť. Keď boli okná suché, tak ich začali leštiť len suchou bavlnenou tkaninou. Vysvetlili mi, že len tak zostanú okná naďalej čisté. Keď prišla priateľka večer domov, tak si precízne umytých okien hneď všimla. Mala neskutočnú radosť. Bola rada, že som jej ušetril jedno celé sobotné popoludnie, v ktorom sme si potom urobili  výlet. Od tej doby moja priateľka okná už neumýva. Vždy, keď je nutné a je to potrebné, tak zavoláme do firmy a oni nám potom prídu okná precízne poumývať. Túto firmu môžeme len doporučiť. Je totiž naprosto bezkonkurenčná.