U nás v byte máme všade koberce, čo som značne preklínala pred dvoma mesiacmi, kým sme ich nenechali vyčistiť od upratovacej firmy. Naša dcéra nás totiž uprosila, či oslavu osemnástich narodenín nemôže mať u nás doma, že si pozve len pár kamarátov. Lenže z pár kamarátov sa stala skoro celá trieda. A na zemi skončilo hneď niekoľko vecí. Úplne najväčšie peklo boli rozliate koktaily. Koberce v celom spodnom poschodí boli úplne na nepoznanie.

 

Po riadnom kriku na dcéru prešlo na rad čistenie. Ale aj keď koberce čistila poriadne a aj drahými saponátmi, tak sa jej to nepodarilo vyčistiť. Lenže s tým, že zostanú špinavé, som sa proste nemienila zmieriť. Začala som preto skúmať na internete všelijaké rady a tipy ako koberce naozaj poriadne vyčistiť, ale namiesto toho všetci všade radili, že je lepšie si nechať vyčistiť od odborníkov. Nakoniec som si vybrala perfektnú firmu. A musím povedať, že som bola maximálne spokojná.

 

Na čistenie použili strojovú kotúčovou metódu a akékoľvek nočné vyčíňanie z oslavy na nich nebolo vôbec vidieť. Koberce vyzerali ako nové a špeciálne chemikálie ich pekne prevoňali a s tým aj celé naše spodné poschodie. Zamestnanci boli veľmi milí a svoju prácu zvládli naozaj rýchlo. Nieje nič načo by som sa mohla sťažovať navyše robia čistenie podláh. A čo viac, ponúkajú aj veľa ďalších upratovacích služieb, ktoré v budúcnosti určite využijem, pretože po tejto mojej skúsenosti viem, že sú pre mňa zárukou kvality a je to investícia, ktorá sa oplatí.