V úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb a dnes bychom se chtěli zaměřit na naše strojové čištění podlah. Naše úklidová firma realizuje strojové čištění a voskování linolea. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. U nás budete mít jistotu, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Naše úklidová firma…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění je nevhodná. Nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. čištění a voskování linolea

čištění podlah cena z m2cena čištění podlahceník čištění podlah

Jednou z našich posledních zakázek…čištění a voskování linolea

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v jednom hobby marketu, kde už sami nevěděli jak na to. Tak vyhledali naši pomoc. A pro náš kotoučový stroj to však nebyl vůbec žádný problém. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni. Svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb. Jako je odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy nebo strojové hloubkové čištění, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem, po stavební úklid nebo na úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Proto nás neváhejte kontaktovat, ať už z těchto služeb potřebujete cokoli.