Ráda bych se zde s vámi podělila o jednu velmi dobrou zkušenost s objednanou firmou. Rozhodla jsem se zde napsat pár řádků o jedné úklidové společnosti, která nám ušetřila mnoho práce a starostí. Zvláště chci povzbudit ty, kteří již na služby od různých firem zanevřeli. Protože i já nemám všeobecně s firmami dobrou zkušenost. Všechno to začalo tím, když jsme rekonstruovali terasu, do které zatékalo. Než jsme našli tu správnou firmu, zabralo nám to dva roky o mnoho desítek tisíc korun navrch.

Po delší přestávce a při jedné veselé události, konkrétně svatbě, jsme od „zaručeně prověřené“ firmy objednávali catering. Dopadlo to tak, že půlka hostů měla nějakou dobu střevní potíže. Rozhodně se na tuto událost jen tak nezapomnělo. A do třetice jsme se dostali do slepé uličky, když si naše rodinná firma pronajala prostory, které nebyly zrovna nejjednodušší na údržbu. Naše firma se totiž nachází ihned pod střechou moderní prosklené budovy, takže mytí skel není zrovna jednoduchá záležitost.

Sice…

Sice máme úklidový personál, ale ten je schopen Umývání oken pouze zevnitř, zvenku jsou okna nepřístupná pro běžné uklízečky a chce to opravdové profesionály. Navíc se nám blížil důležitý meeting, který měl proběhnout právě v prostorách naší firmy, a bylo potřeba, aby vše bylo perfektní. Takže jsme došli k závěru, že nejlepší bude obrátit se na úklidovou firmu, i když nám správa budov jednou za půl roku čištění oken zajišťuje. A dokonce i přesto, že jsme dosud s objednanými firmami měli spíše problémy.

Nechtěli jsme dělat zbytečné chyby. Tak jsme naše hledání započali na internetu. Naším cílem bylo najít takovou firmu, která by v co nejkratším termínu naše okna dokonale umyla. A tak jsme se podle recenzí rozhodli. Měla opravdu nejlepší recenze, takže jsme tak měli alespoň nějakou naději, že by to mělo dobře dopadnout. A také že ano a musím za sebe i své kolegy říct, že jsme velice spokojeni, nemáme na ně jedinou, ale opravdu jedinou stížnost.

Domluvili…

Domluvili jsme s nimi co nejbližší termín v daném týdnu. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Jejich zaměstnanci jsou perfektně proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti, takže další obrovské plus. Zkrátka jsme s nimi spokojení opravdu ve všech ohledech.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá ty nejlepší dostupné čisticí prostředky, navíc jsme si zaplatili i nanoimpregnaci, která udržuje okna déle čistá a není je potřeba mýt tak často. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak je jasná volba. Protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. Vlastně, když to tak vezmu, je to doposud vůbec nejlepší firma, se kterou jsme spolupracovali.