Možná to někteří dobře znáte. Když jsme bydleli v bytě velikosti dvou pokojů a kuchyně, s většinou prací okolo bytu jsme si uměli hravě poradit. Jenže když se rodina rozrostla na pět členů, museli jsme hledat nové bydlení. A konečně před nedávnem jsme se s rodinou stěhovali do nového domu. V domě delší dobu nikdo nebydlel a nikdo se o něj nestaral. Bylo třeba udělat pár oprav a znovu vymalovat.

Veškeré práce jsme si nechali provést firmou před tím, než jsme se nastěhovali. S opravami jsme byli spokojeni a s malováním relativně také. Jen kdyby si malíři dali trošku více záležet. Bylo znát, že si se závěrečným úklidem nedělali hlavu. Na velké části oken a rámů zůstaly zaschlé zbytky barvy. To zrovna nebyla práce, do které bych se hrnul. Rozhodli jsme se i tuto starost přenechat na jiné.

Obrátili…

Obrátili jsme se tedy na Okna čištění. Telefonicky jsem jim vysvětlil náš problém, míru znečištění oken a jejich počet. Vytvořili mi předběžnou kalkulaci ceny, se kterou jsem byl spokojený, takže už zbývalo domluvit jen termín. Oken máme mnoho, věděl jsem, že se to nestihne za chvilku. Poslední dobou chodím z práce pozdě.

Naštěstí pro firmu nebyl problém pustit se do prací přes víkend. Zaměstnanci A SERVISU přišli i s potřebným zařízením. Některé hůře dostupná okna bylo lepší čistit z venku, proto s sebou měli horolezecké vybavení, se kterým se hravě zvládli dostat všude, kam potřebovali.

Okna…

Okna, rámy i parapety pečlivě vyčistili, umyli skla saponátem, setřeli do sucha a leštili bavlněnou plenou. Nakonec se okna krásně leskla jako nová. S prací byli hotovi velmi rychle. Kdo ví, jak dlouho by to trvalo mně nebo manželce.

Byl jsem rád, že jsem čištění mohl přenechat pravým odborníkům, kteří mi ušetřili spoustu času a námahy. Stoprocentně doporučuji všem, kdo úklidové služby v rámci Prahy a okolí hledají. A je vlastně úplně jedno, jestli se jedná o dům, byt nebo třeba velký obchodní dům. Tato firma je vybavena i na rozsáhlé úklidy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.